Boys 100 Meters Varsity - Finals x
1. 12 De'Shon Collier 11.17a Macomb Dakota
2. 12 James Shelton 11.53a Grosse Pointe North
3. 12 Christian Bledsoe 11.73a Grosse Pointe North
4. 12 Kadari Johnson 11.88a Utica Eisenhower
5. 10 Jhordan Rush 11.98a Grosse Pointe South
6. 11 Henry Wilson 12.00a Grosse Pointe South
7. 11 Nathan Lonczynski 12.13a Grosse Pointe North
8. 11 Jerome Cooper 12.65a Sterling Heights Ste...
100 Meters Varsity - Prelims x
1. 12 De'Shon Collier 11.55a Macomb Dakota
2. 12 Christian Bledsoe 11.63a Grosse Pointe North
3. 12 James Shelton 11.69a Grosse Pointe North
4. 11 Henry Wilson 11.80a Grosse Pointe South
5. 10 Jhordan Rush 11.81a Grosse Pointe South
6. 12 Kadari Johnson 11.83a Utica Eisenhower
7. 11 Nathan Lonczynski 12.04a Grosse Pointe North
8. 12 Tauzon Hopkins 12.19a Sterling Heights Ste...
9. 10 Andrew Traub 12.24a Utica Eisenhower
10. 11 Jerome Cooper 12.58a Sterling Heights Ste...
11. 10 Malik Jones 12.66a Romeo
12. 9 Andrew Giordano 12.84a Romeo
13. 10 Mack English 13.65a Sterling Heights Ste...
200 Meters Varsity - Finals x
1. 12 De'Shon Collier 22.44a Macomb Dakota
2. 12 James Shelton 23.40a Grosse Pointe North
3. 12 Joe Marinelli 23.89a Sterling Heights Ste...
4. 12 Kadari Johnson 24.14a Utica Eisenhower
5. 12 Christian Bledsoe 24.22a Grosse Pointe North
6. 10 Oronde Branch 24.37a Grosse Pointe South
200 Meters Varsity - Prelims x
1. 12 De'Shon Collier 22.71a Macomb Dakota
2. 12 James Shelton 23.81a Grosse Pointe North
3. 12 Kadari Johnson 24.16a Utica Eisenhower
4. 12 Joe Marinelli 24.21a Sterling Heights Ste...
5. 12 Joe Reich 24.46a Utica Eisenhower
6. 12 Christian Bledsoe 24.51a Grosse Pointe North
7. 10 Oronde Branch 24.62a Grosse Pointe South
8. 11 Jack Provencher 24.69a Utica Eisenhower
9. 11 Nathan Lonczynski 25.31a Grosse Pointe North
10. 10 Samuel Roberts 25.51a Grosse Pointe South
11. 10 Joey Ducusin 25.94a Sterling Heights Ste...
12. 10 Robbie Rekor 26.23a Romeo
13. 9 Tyler Czapski 26.68a Romeo
400 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Alex Szura 51.47a Grosse Pointe South
2. 11 Kyle Finos 51.53a Romeo
3. 12 Daniel Westarb 52.32a Macomb Dakota
4. 12 Joshua Fischer 52.72a Grosse Pointe North
5. 12 Leland Gales 53.17a Macomb Dakota
6. 10 Brandon Parini 53.94a Macomb Dakota
7. 11 Michael Grady 54.07a Grosse Pointe South
8. 12 John Parke 54.47a Sterling Heights Ste...
9. 11 Jordan Bommarito 54.55a Utica Eisenhower
10. 12 Joe Marinelli 54.62a Sterling Heights Ste...
11. 11 Nate Barbish 54.70a Grosse Pointe South
12. 9 Caleb Oyster 54.87a Utica Eisenhower
13. 11 John Trupkovich 55.45a Romeo
14. 9 Nate Truss 55.65a Grosse Pointe North
15. 9 Garrett Schreck 56.22a Grosse Pointe North
16. 10 Nate Goralski 57.59a Romeo
800 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Chase Fedolak 2:00.77a Macomb Dakota
2. 11 Shawn Murray 2:08.24a Macomb Dakota
3. 9 John Burke 2:09.10a Utica Eisenhower
4. 11 Joshua Jaster 2:09.61a Macomb Dakota
5. 11 Ryan Race 2:10.48a Grosse Pointe North
6. 11 Josh Bentley 2:10.85a Sterling Heights Ste...
7. 10 Matthew Oliver 2:16.39a Grosse Pointe South
8. 10 Zachary Nieman 2:17.74a Utica Eisenhower
9. 10 Matthew Miller 2:18.19a Romeo
10. 9 Michael Miller 2:19.42a Romeo
11. 12 Ryan Julius 2:19.84a Sterling Heights Ste...
12. 12 Niculae Pintea 2:20.57a Sterling Heights Ste...
13. 9 Leo Smith 2:29.55a Grosse Pointe South
1600 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Dan Brady 4:35.31a Grosse Pointe North
2. 12 Brendan Koch 4:40.35a Macomb Dakota
3. 10 Michael Ciaravino 4:43.36a Grosse Pointe North
4. 11 Brennan Brothers 4:44.22a Utica Eisenhower
5. 11 Logan Hefferan 4:46.73a Utica Eisenhower
6. 10 David Walker 4:47.88a Macomb Dakota
7. 10 Zac Truman 4:48.66a Utica Eisenhower
8. 9 Kuvin Satyadev 4:49.56a Grosse Pointe North
9. 10 Rockim Williamson 4:49.63a Grosse Pointe South
10. 10 Eric Seefried 4:57.30a Romeo
11. 11 Freddie Wallace 4:58.59a Romeo
12. 12 Dylan Gaines 5:06.25a Sterling Heights Ste...
13. 12 James Hoefler 5:06.53a Macomb Dakota
14. 11 Jack Schettler 5:15.35a Romeo
15. 10 Ethan Vick 5:18.26a Grosse Pointe South
16. 12 Niculae Pintea 5:23.48a Sterling Heights Ste...
17. 9 Nate Vorhees 5:29.94a Grosse Pointe South
3200 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Mitchell MacDonald 10:19.38a Macomb Dakota
2. 9 William Hofmann 10:19.80a Grosse Pointe North
3. 11 Thomas Szymanski 10:29.41a Macomb Dakota
4. 10 Jarrett St. John 10:37.44a Romeo
5. 10 Cameron Bourgeois 10:44.51a Romeo
6. 10 Andrew Goodrich 10:48.41a Romeo
7. 10 David Carnago 10:50.05a Macomb Dakota
8. 10 Calvin Riley 10:53.30a Grosse Pointe North
9. 12 Nicholas Vuylsteke 10:54.04a Sterling Heights Ste...
10. 12 Earl Allard III 11:13.19a Grosse Pointe South
11. 11 William Ferguson 11:13.42a Grosse Pointe North
12. 10 Brandon Hilliker 11:29.25a Sterling Heights Ste...
13. 10 Jon Myny 11:55.00a Sterling Heights Ste...
14. 12 Sean Nemeh 12:23.01a Grosse Pointe South
15. 10 Ian Lamphear 12:48.92a Utica Eisenhower
16. 9 Nate Vorhees 12:57.43a Grosse Pointe South
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals x
1. 10 Brendan Valentine 15.56a Utica Eisenhower
2. 12 Michael Carrier 16.16a Sterling Heights Ste...
3. 12 Devin Dove 16.25a Macomb Dakota
4. 12 Andrew Sebra 16.30a Utica Eisenhower
5. 11 Kyle Knight 16.98a Macomb Dakota
6. 11 Phil Robie 17.23a Grosse Pointe North
7. 10 Edward Kotula 17.25a Grosse Pointe South
8. 12 Kevin Rubba 17.78a Sterling Heights Ste...
110m Hurdles - 39" Varsity - Prelims x
1. 10 Brendan Valentine 15.91a Utica Eisenhower
2. 12 Michael Carrier 16.43a Sterling Heights Ste...
3. 11 Phil Robie 16.57a Grosse Pointe North
4. 12 Andrew Sebra 16.69a Utica Eisenhower
5. 12 Devin Dove 16.70a Macomb Dakota
6. 11 Kyle Knight 16.70a Macomb Dakota
7. 10 Edward Kotula 17.36a Grosse Pointe South
8. 10 Andrew Astromovich 18.01a Macomb Dakota
9. 12 Kevin Rubba 18.08a Sterling Heights Ste...
10. 9 Zac Ozormoor 18.56a Grosse Pointe North
11. 9 Chase Chaffee 19.49a Romeo
12. 9 Tim De grande 20.61a Grosse Pointe South
13. 9 Chris Riley 22.29a Romeo
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals x
1. 12 Michael Carrier 41.13a Sterling Heights Ste...
2. 12 Markael Butler 41.76a Grosse Pointe North
3. 10 Brendan Valentine 44.00a Utica Eisenhower
4. 12 Devin Dove 44.87a Macomb Dakota
5. 9 Zac Ozormoor 44.88a Grosse Pointe North
6. 11 Frank Alcini 48.30a Macomb Dakota
7. 12 Kevin Rubba 48.32a Sterling Heights Ste...
8. 11 Kyle Knight 48.45a Macomb Dakota
9. 9 Chris Riley 49.01a Romeo
10. 10 Edward Kotula 49.33a Grosse Pointe South
11. 9 Chase Chaffee 49.91a Romeo
12. 9 Tim De grande 50.75a Grosse Pointe South
4x100 Relay Varsity - Finals x
1. - 43.39a Macomb Dakota
2. - 43.42a Romeo
3. - 44.40a Grosse Pointe South
4. - 45.36a Grosse Pointe North
5. - 46.31a Utica Eisenhower
6. - 46.75a Sterling Heights Ste...
4x200 Relay Varsity - Finals x
1. - 1:31.36a Romeo
2. - 1:32.03a Macomb Dakota
3. - 1:35.23a Grosse Pointe North
4. - 1:35.67a Utica Eisenhower
5. - 1:37.19a Grosse Pointe South
6. - 1:39.40a Sterling Heights Ste...
4x400 Relay Varsity - Finals x
1. - 3:34.98a Macomb Dakota
2. - 3:36.34a Grosse Pointe North
3. - 3:37.89a Grosse Pointe South
4. - 3:46.88a Utica Eisenhower
5. - 4:06.98a Sterling Heights Ste...
4x800 Relay Varsity - Finals x
1. - 8:29.92a Macomb Dakota
2. - 8:56.00a Grosse Pointe North
3. - 9:08.88a Grosse Pointe South
4. - 9:28.87a Sterling Heights Ste...
5. - 9:34.22a Romeo
6. - 9:39.71a Utica Eisenhower
Shot Put - 12lb Varsity - Finals x
1. 12 Emari Brazzell 49-08.00 Sterling Heights Ste...
2. 12 Jacob Lemelin 48-02.00 Macomb Dakota
3. 11 Louis Thom 47-01.00 Romeo
4. 11 Luke Gorniak 46-05.50 Sterling Heights Ste...
5. 10 Jason Ribbentrop 46-01.00 Macomb Dakota
6. 12 Dae'quon Pope 44-10.00 Grosse Pointe North
7. 12 Michael Mydlo 43-02.00 Sterling Heights Ste...
8. 12 Adam Majestic 41-04.00 Macomb Dakota
9. 11 Matthew Surma 41-02.00 Utica Eisenhower
10. 10 Bowen Brunner 40-07.50 Romeo
11. 11 Ethan Collins 40-05.00 Utica Eisenhower
12. 11 Patrick Nauert 39-11.50 Grosse Pointe South
13. - Trevor Franklin 39-07.50 Romeo
14. 12 Ryan Reveley 39-00.00 Grosse Pointe North
15. 11 James Millican 38-00.00 Grosse Pointe North
16. 11 Andrew Sharp 37-11.00 Grosse Pointe South
17. 11 Noah Lumetta 36-10.50 Utica Eisenhower
18. 10 Steven Weideman 36-07.00 Grosse Pointe South
Discus - 1.6kg Varsity - Finals x
1. 11 Brett Droski 147-01 Macomb Dakota
2. 12 David Snay 137-02 Romeo
3. 11 Patrick Nauert 137-00 Grosse Pointe South
4. 12 Adam Majestic 135-07 Macomb Dakota
5. 10 Steven Weideman 122-04 Grosse Pointe South
6. 12 Kenneth Williams 121-09 Macomb Dakota
7. 11 Andrew Sharp 121-03 Grosse Pointe South
8. 10 Bowen Brunner 121-02 Romeo
9. 12 Emari Brazzell 113-02 Sterling Heights Ste...
10. 12 Ryan Reveley 110-07 Grosse Pointe North
11. 11 Matthew Surma 106-05 Utica Eisenhower
12. 12 Tommy Heinemann 100-09 Grosse Pointe North
13. 12 Jack Ross 99-01 Sterling Heights Ste...
14. 11 Luke Gorniak 97-07 Sterling Heights Ste...
15. 11 Noah Lumetta 96-11 Utica Eisenhower
16. 12 Dae'quon Pope 94-04 Grosse Pointe North
17. 11 Ethan Collins 93-08 Utica Eisenhower
High Jump Varsity - Finals x
1. 11 Kyle Knight 6-03.00 Macomb Dakota
2. 12 Trevor Self 5-08.00 Macomb Dakota
3. 12 Andrew Sebra 5-08.00 Utica Eisenhower
4. 9 Austin Fite 5-08.00 Utica Eisenhower
5. 11 Phil Robie 5-08.00 Grosse Pointe North
6. 10 Dante' Candela 5-06.00 Utica Eisenhower
6. 12 Christian Marinescu 5-06.00 Grosse Pointe South
8. 10 Colin Swanson 5-06.00 Macomb Dakota
9. 12 Tommy Heinemann 5-03.00 Grosse Pointe North
10. 12 John Parke 5-00.00 Sterling Heights Ste...
Pole Vault Varsity - Finals x
1. 11 Dan Leone 14-08.00 Grosse Pointe North
2. 11 Cale Snyder 13-06.00 Macomb Dakota
3. 12 Justin Woods 12-00.00 Utica Eisenhower
4. 11 Andre Pantelena 11-06.00 Romeo
5. 12 Daniel Westarb 11-00.00 Macomb Dakota
6. 11 Carter Waldrop 10-00.00 Grosse Pointe North
7. 11 John Thom 10-00.00 Romeo
8. 12 Ardie Milwrick 9-06.00 Grosse Pointe North
9. 10 Logan Cholody 8-06.00 Grosse Pointe South
9. 12 Richard Close 8-06.00 Macomb Dakota
9. 9 Jeevan Telang 8-06.00 Grosse Pointe South
12. 10 Zach Cook 8-00.00 Sterling Heights Ste...
Long Jump Varsity - Finals x
1. 12 Brad Tanner 22-00.00 Romeo
2. 12 De'Shon Collier 20-09.00 Macomb Dakota
3. 10 Cole Harko 20-07.00 Romeo
4. 12 Paul Aguila 20-03.00 Macomb Dakota
5. 12 Jae Reid 19-09.50 Utica Eisenhower
6. 12 Braye Sonnenberg 19-08.50 Sterling Heights Ste...
7. 9 Austin Fite 19-03.00 Utica Eisenhower
8. 12 Devin Dove 19-01.00 Macomb Dakota
9. 10 Dante' Candela 18-09.50 Utica Eisenhower
10. 12 Christian Marinescu 18-07.50 Grosse Pointe South
11. 9 Zac Ozormoor 18-03.50 Grosse Pointe North
12. 12 Tommy Heinemann 18-02.25 Grosse Pointe North
13. 11 Nate Barbish 17-11.00 Grosse Pointe South
14. 11 Nathan Lonczynski 16-10.00 Grosse Pointe North
Girls 100 Meters Varsity - Finals x
1. 10 Brenna Butkovich 12.85a Macomb Dakota
2. 10 Hailey Barden 13.05a Utica Eisenhower
3. 12 Hadley Diamond 13.15a Grosse Pointe South
4. 11 Alexus Smith 13.21a Utica Eisenhower
5. 10 Elizabeth Calcaterra 13.29a Grosse Pointe South
6. 11 Daeja Smoot 13.47a Utica Eisenhower
7. 12 Kayli Johnson 13.62a Grosse Pointe South
8. 10 Aundrianna Boles 13.79a Grosse Pointe North
100 Meters Varsity - Prelims x
1. 10 Brenna Butkovich 12.91a Macomb Dakota
2. 10 Hailey Barden 13.10a Utica Eisenhower
3. 11 Alexus Smith 13.18a Utica Eisenhower
3. 12 Hadley Diamond 13.18a Grosse Pointe South
5. 10 Elizabeth Calcaterra 13.44a Grosse Pointe South
6. 12 Kayli Johnson 13.46a Grosse Pointe South
7. 11 Daeja Smoot 13.53a Utica Eisenhower
8. 10 Aundrianna Boles 13.69a Grosse Pointe North
9. 11 Tiffany Williams 13.77a Grosse Pointe North
10. 10 Taiyana Battiste 13.80a Macomb Dakota
11. 12 Chantel El-Sayah 14.34a Sterling Heights Ste...
12. 10 Katie Thomas 14.73a Grosse Pointe North
13. 12 Lauren Turner 14.79a Sterling Heights Ste...
14. 10 Jennifer Maxwell 15.10a Sterling Heights Ste...
15. 9 Caroline Freshwater 16.15a Romeo
200 Meters Varsity - Finals x
1. 10 Brenna Butkovich 27.13a Macomb Dakota
2. 9 Helen Dodge 27.43a Grosse Pointe South
3. 12 Margaret Sohn 27.48a Grosse Pointe South
4. 10 Brenna Sonnenberg 27.60a Sterling Heights Ste...
5. 10 Alayna Vernon 28.13a Macomb Dakota
6. 10 Taiyana Battiste 28.58a Macomb Dakota
7. 11 Daeja Smoot 28.65a Utica Eisenhower
200 Meters Varsity - Prelims x
1. 10 Brenna Butkovich 27.47a Macomb Dakota
2. 9 Helen Dodge 27.54a Grosse Pointe South
3. 10 Brenna Sonnenberg 27.76a Sterling Heights Ste...
4. 10 Alayna Vernon 27.78a Macomb Dakota
4. 12 Margaret Sohn 27.78a Grosse Pointe South
6. 11 Daeja Smoot 27.89a Utica Eisenhower
7. 10 Luciana Arena 28.39a Utica Eisenhower
8. 10 Kiyla Jones 28.72a Grosse Pointe North
9. 12 Rebecca Adams 28.73a Grosse Pointe South
10. 10 Taiyana Battiste 29.31a Macomb Dakota
11. 9 Victoria Simmons 29.60a Grosse Pointe North
12. 10 Squari Jeter 29.94a Grosse Pointe North
13. 10 Isabella Nitecki 30.68a Sterling Heights Ste...
14. 9 Jacquelyn Dueweke 32.91a Utica Eisenhower
15. 9 Caroline Freshwater 33.07a Romeo
400 Meters Varsity - Finals x
1. 9 Sarah Bellovich 1:02.96a Grosse Pointe South
2. 11 Natalie Bobowski 1:03.15a Macomb Dakota
3. 12 Alexis Penzien 1:05.05a Macomb Dakota
4. 9 Kaitlyn Knapp 1:06.22a Macomb Dakota
5. 10 Jasmine Mathis 1:06.57a Grosse Pointe North
6. 9 Ashley Quinn 1:07.35a Romeo
7. 11 Gen Boyle 1:08.47a Grosse Pointe South
8. 10 Grace Broadworth 1:08.50a Sterling Heights Ste...
9. 12 Hope Adams 1:09.12a Grosse Pointe South
9. 10 Dana Eisenbraun 1:09.12a Utica Eisenhower
11. 9 Morgan Franks 1:09.47a Utica Eisenhower
12. 10 Maya Williams 1:09.81a Grosse Pointe North
13. 11 Laura Scarcelli 1:11.74a Sterling Heights Ste...
14. 9 Chloe Holliday 1:12.59a Romeo
15. 10 Josie Ciaravino 1:13.94a Grosse Pointe North
800 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Sydney Benson 2:20.24a Grosse Pointe North
2. 12 Allison Shannon 2:25.03a Sterling Heights Ste...
3. 12 Kayla Dobies 2:27.68a Macomb Dakota
4. 11 Katie Kuhr 2:32.05a Grosse Pointe South
5. 9 Megan Collins 2:32.29a Utica Eisenhower
6. 10 Lauren Sickmiller 2:33.05a Grosse Pointe North
7. 9 Abbey Guevara 2:34.12a Grosse Pointe South
8. 9 Izabella Gowen 2:36.12a Macomb Dakota
9. 10 Elizabeth Gray 2:36.88a Macomb Dakota
10. 12 Alaina Streberger 2:39.78a Grosse Pointe North
11. 11 Emma Russell 2:42.80a Grosse Pointe South
12. 9 Alexandra Divito 2:56.60a Romeo
13. 9 Natalie Molotky 2:56.90a Romeo
14. 9 Charlene Yarema 2:57.21a Romeo
15. 9 Katie Piasecki 3:15.05a Sterling Heights Ste...
1600 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Anna Piccione 5:23.25a Grosse Pointe South
2. 12 Kayla Dobies 5:26.97a Macomb Dakota
3. 12 Samantha Hanson 5:28.58a Sterling Heights Ste...
4. 10 Kennadi Rankin 5:30.81a Utica Eisenhower
5. 10 Lauren Sickmiller 5:31.75a Grosse Pointe North
6. 11 Reanna Raymond 5:31.81a Grosse Pointe South
7. 10 Lexi Jorgens 5:33.55a Utica Eisenhower
8. 10 Kate Wozniak 5:43.01a Grosse Pointe North
9. 9 Michaela Cosgrove 5:46.01a Grosse Pointe North
10. 12 Maddie McDonnell 5:47.80a Grosse Pointe South
11. 11 Marisa Papadelis 5:51.37a Sterling Heights Ste...
12. 9 Izabella Gowen 6:00.22a Macomb Dakota
13. 11 Dianna Westrick 6:11.60a Romeo
14. 9 Charlene Yarema 6:21.28a Romeo
15. 10 Samantha Sherman 6:22.18a Sterling Heights Ste...
16. 9 Andrea Barreto 6:25.93a Utica Eisenhower
17. 10 Audrey Weingertz 6:35.51a Romeo
3200 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Anna Piccione 11:43.93a Grosse Pointe South
2. 11 Reanna Raymond 12:28.84a Grosse Pointe South
3. 9 Hannah Faustyn 12:35.27a Macomb Dakota
4. 12 Jackie Barreto 12:37.07a Utica Eisenhower
5. 10 Abby Hurst 13:03.60a Grosse Pointe South
6. 9 Julia McLellan 13:06.08a Grosse Pointe North
7. 11 Allyson Slone 13:14.73a Macomb Dakota
8. 11 Lilly Grochowski 13:17.09a Romeo
9. 12 Monica Micale 13:33.33a Macomb Dakota
10. 9 Grace Szewc 14:35.01a Sterling Heights Ste...
11. 11 Alexandra Huey 14:46.15a Sterling Heights Ste...
12. 11 Claire Tibboles 14:48.91a Romeo
13. 10 Katy Pioch 15:09.21a Romeo
14. 10 Adisa Dukovic 15:18.40a Sterling Heights Ste...
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals x
1. 12 Katie Marschner 15.39a Grosse Pointe South
2. 12 Kamry Smith 16.12a Macomb Dakota
3. 12 Natasha Boelstler 16.89a Grosse Pointe South
4. 10 Brianna Schenk 17.04a Macomb Dakota
5. 11 Mikah Sherrill 17.41a Grosse Pointe North
6. 9 Jacquelyn Dueweke 17.78a Utica Eisenhower
7. 11 Olivia Hayes 18.18a Utica Eisenhower
8. 9 Kayla Rohlman 18.58a Utica Eisenhower
100m Hurdles - 33" Varsity - Prelims x
1. 12 Katie Marschner 15.65a Grosse Pointe South
2. 12 Kamry Smith 16.19a Macomb Dakota
3. 10 Brianna Schenk 17.10a Macomb Dakota
4. 12 Natasha Boelstler 17.11a Grosse Pointe South
5. 9 Jacquelyn Dueweke 17.66a Utica Eisenhower
6. 11 Mikah Sherrill 17.82a Grosse Pointe North
7. 11 Olivia Hayes 17.91a Utica Eisenhower
8. 12 Shelbie Eastman 17.92a Macomb Dakota
9. 9 Kayla Rohlman 18.45a Utica Eisenhower
10. 10 Kennedy Williams 20.08a Grosse Pointe North
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals x
1. 12 Katie Marschner 47.96a Grosse Pointe South
2. 12 Celia Lake 48.76a Romeo
3. 12 Kamry Smith 48.98a Macomb Dakota
4. 9 McKenna Wojcicki 50.61a Macomb Dakota
5. 10 Victoria Smitley 50.88a Macomb Dakota
6. 9 Erin Van Dale 51.75a Romeo
7. 12 Natasha Boelstler 51.81a Grosse Pointe South
8. 9 Kayla Rohlman 54.14a Utica Eisenhower
9. 12 Erin Armbruster 55.37a Grosse Pointe North
10. 10 Kennedy Williams 1:00.61a Grosse Pointe North
4x100 Relay Varsity - Finals x
1. - 51.17a Grosse Pointe South
2. - 51.69a Macomb Dakota
3. - 51.86a Utica Eisenhower
4. - 53.39a Grosse Pointe North
5. - 55.79a Sterling Heights Ste...
4x200 Relay Varsity - Finals x
1. - 1:50.23a Grosse Pointe South
2. - 1:50.41a Utica Eisenhower
3. - 1:52.36a Macomb Dakota
4. - 1:57.38a Grosse Pointe North
5. - 2:05.12a Sterling Heights Ste...
4x400 Relay Varsity - Finals x
1. - 4:16.73a Grosse Pointe South
2. - 4:28.23a Macomb Dakota
3. - 4:34.80a Grosse Pointe North
4. - 4:49.65a Utica Eisenhower
5. - 5:06.85a Romeo
4x800 Relay Varsity - Finals x
1. - 10:01.07a Grosse Pointe South
2. - 10:06.34a Grosse Pointe North
3. - 10:07.16a Macomb Dakota
4. - 12:10.10a Utica Eisenhower
Shot Put - 4kg Varsity - Finals x
1. 12 Kayli Johnson 41-08.50 Grosse Pointe South
2. 12 Mariah Rivers 33-02.50 Macomb Dakota
3. 11 Alexis Hawkins 29-04.50 Macomb Dakota
4. 9 Jada Reese 29-01.00 Macomb Dakota
5. 10 Ariana Zimmerman 28-07.50 Utica Eisenhower
6. 11 Riley Parrish 27-10.50 Grosse Pointe South
7. 11 Makenzie Steele 27-10.00 Utica Eisenhower
8. 11 Kaila Kieba 27-06.50 Romeo
9. 12 Noelle Prater 25-05.50 Grosse Pointe South
10. 11 Taylor Timoszyk 25-01.00 Romeo
11. 12 Taylor Jaiyesimi 24-03.00 Grosse Pointe North
12. 9 Destiny Moore 22-11.00 Grosse Pointe North
13. 9 Colby Gregory 18-01.00 Grosse Pointe North
Discus - 1kg Varsity - Finals x
1. 12 Kayli Johnson 136-01 Grosse Pointe South
2. 10 Emily Droski 113-07 Macomb Dakota
3. 10 Chloe Hadden 100-04 Macomb Dakota
4. 11 Alexis Hawkins 87-06 Macomb Dakota
5. 10 Ariana Zimmerman 86-08 Utica Eisenhower
6. 11 Makenzie Steele 82-00 Utica Eisenhower
7. 10 Charlee Murray 80-08 Romeo
8. 11 Taylor Timoszyk 78-02 Romeo
9. 11 Kaila Kieba 77-08 Romeo
10. 9 Destiny Moore 75-01 Grosse Pointe North
11. 12 Taylor Jaiyesimi 75-00 Grosse Pointe North
12. 12 Noelle Prater 69-00 Grosse Pointe South
13. 9 Kristina Rogers 64-07 Grosse Pointe South
14. 9 Tiara Lang 38-04 Grosse Pointe North
High Jump Varsity - Finals x
1. 12 Kayla Dobies 5-03.50 Macomb Dakota
2. 11 Payton Klein 5-02.00 Romeo
3. 12 Emily Allen 5-02.00 Utica Eisenhower
4. 10 Abby Kanakary 5-00.00 Grosse Pointe North
5. 10 Meredith Kraus 5-00.00 Grosse Pointe North
6. 12 Alexis Penzien 4-10.00 Macomb Dakota
6. 10 Sheila-Marie Payne 4-10.00 Macomb Dakota
8. 11 Mary Shepard 4-06.00 Grosse Pointe South
8. 9 Julianna Leonard 4-06.00 Grosse Pointe South
8. 11 Julia Siegle 4-06.00 Utica Eisenhower
11. 10 Mary Hoffmann 4-03.00 Grosse Pointe South
12. 10 Josie Ciaravino 4-00.00 Grosse Pointe North
Pole Vault Varsity - Finals x
1. 12 Hadley Diamond 8-06.00 Grosse Pointe South
2. 10 Natalia Szura 8-00.00 Grosse Pointe South
3. 12 Lauren Adler 8-00.00 Macomb Dakota
4. 11 Kaila Kieba 8-00.00 Romeo
5. 11 Hadley Griffin 7-06.00 Grosse Pointe South
6. 10 Alayna Vernon 7-00.00 Macomb Dakota
7. 12 Faith Volpe 7-00.00 Grosse Pointe North
8. 11 Nikki Mulder 6-00.00 Romeo
Long Jump Varsity - Finals x
1. 12 Kamry Smith 17-01.00 Macomb Dakota
2. 12 Alexis Penzien 16-02.50 Macomb Dakota
3. 10 Emily Droski 16-01.00 Macomb Dakota
4. 10 Luciana Arena 15-09.00 Utica Eisenhower
5. 11 Gen Boyle 15-04.00 Grosse Pointe South
6. 12 Hadley Diamond 15-03.50 Grosse Pointe South
7. 12 Emily Allen 15-00.50 Utica Eisenhower
8. 12 Sophia Colby 14-07.00 Romeo
9. 10 Abby Kanakary 14-03.00 Grosse Pointe North
10. 11 Alexus Smith 13-10.00 Utica Eisenhower
11. 10 Mariah Zeweke 13-02.50 Romeo
12. 10 Katie Thomas 12-11.00 Grosse Pointe North
13. 10 Kiyla Jones 8-09.00 Grosse Pointe North