Traverse City Grand Traverse Academy Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.49 | Dakota Morgan | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
18.19 | Hunter Wagner | 28th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
28.00 | SB | Dakota Morgan | 10th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:13.24 | SB | Charlotte Vetter | 21st | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:43.49 | Rachel Ko | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
3:59.51 | Jessica Hardy | 25th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:51.62 | SB | Autumn Amormino | 13th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
11:34.16 | Abby Fifarek | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
13:09.30 | Heather Jacques | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
1:00.36 | Keely Olin | 21st | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
57.12 | Relay Team | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:10.09 | Relay Team | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:36.32 | Relay Team | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-6 | SB | Erin Werth | 8th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
14-10 | Dakota Morgan | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
88-9 | Kennedy Riebschleger | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
76-6 | SB | Audra Howard | 13th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
33-2.25 | SB | Kennedy Riebschleger | 4th | Finals H1 | Complete Results |
28-11.5 | Sarah Palmer | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
13.05 | Connor Camp | 28th | Finals H1 | Complete Results | |
13.67 | Derek Akers | 31st | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
26.60 | Connor Camp | 27th | Finals H1 | Complete Results | |
27.10 | SB | Derek Akers | 29th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
59.09 | SB | Braden Weber | 26th | Finals H1 | Complete Results |
1:12.72 | SB | Corbin Larrence | 32nd | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:07.84 | Josh Weeks | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
2:23.17 | SB | Sergei Kelley | 21st | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:03.07 | Simon Schaub | 21st | Finals H1 | Complete Results | |
5:50.52 | SB | Kalob Hagen | 30th | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
45.17 | SB | Christian Turner | 11th | Finals H1 | Complete Results |
50.29 | Lucas Page | 24th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
53.32 | SB | Relay Team | 17th | Finals H1 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:49.77 | SB | Relay Team | 17th | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
3:52.54 | SB | Relay Team | 13th | Finals H1 | Complete Results |
4x800 Meter Relay | |||||
9:01.93 | Relay Team | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
16-9.5 | Christian Turner | 26th | Finals H1 | Complete Results | |
15-6 | Lucas Page | 30th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
85-10 | SB | Charlie Hall | 28th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
30-8 | SB | Charlie Hall | 30th | Finals H1 | Complete Results |
30-6.5 | Connor Camp | 31st | Finals H1 | Complete Results |