Mt. Pleasant Sacred Heart Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
60 Meter Dash | |||||
10.40 | SB | Wendy Erickson | 8th | Prelims H1 | Complete Results |
10.66 | Wendy Erickson | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
37.61 | SB | Wendy Erickson | 8th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:04.35 | SB | Scout Nelson | 1st | Finals H1 | Complete Results |
1:06.02 | SB | Megan Nowak | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
1:10.09 | SB | Grace Reetz | 5th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:37.58 | SB | Cammie Mcconnell | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
2:43.50 | SB | Lauren Macdonald | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
3:02.96 | SB | Jodi Hauck | 7th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:36.78 | SB | Alexis McConnell | 1st | Finals H1 | Complete Results |
6:07.46 | Desiree McConnell | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
11:55.88 | SB | Bailley Mcconnell | 1st | Finals H1 | Complete Results |
11:56.70 | SB | Cammie Mcconnell | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
60 Meter Hurdles | |||||
10.88 | SB | Cristina Guytingco | 1st | Finals H1 | Complete Results |
11.27 | Cristina Guytingco | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
12.91 | SB | Rebecca Collins-pf | 2nd | Prelims H1 | Complete Results |
13.30 | Rebecca Collins-pf | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:36.49 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
High Jump | |||||
4-6 | SB | Jodi Hauck | 1st | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
14-0 | SB | Grace Reetz | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
33-9 | SB | Erikah Cudjoe | 1st | Finals H1 | Complete Results |
29-7.5 | SB | Danielle Inungu | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
60 Meter Dash | |||||
7.93 | SB | Brendan Zeien | 7th | Prelims H1 | Complete Results |
8.06 | Brendan Zeien | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
8.57 | SB | Nicholas Zeien | 10th | Prelims H1 | Complete Results |
8.62 | Nicholas Zeien | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
9.70 | SB | Ben Ruggles | 12th | Prelims H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
27.17 | SB | Michael Hopp | 7th | Finals H1 | Complete Results |
28.45 | SB | Nate Gruss | 9th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
55.56 | SB | Emmanuel Chiejina | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
1:01.32 | SB | Chase Nelson | 4th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:30.97 | SB | Josh Lynch | 5th | Finals H1 | Complete Results |
2:45.72 | SB | Charlie Morton | 8th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:24.50 | SB | Tj Moore | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
5:25.41 | SB | Jack Gillespie | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
11:40.55 | SB | Josh Lynch | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
13:29.91 | SB | Charlie Morton | 6th | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
4:04.37 | SB | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results |
High Jump | |||||
6-0 | SB | Ian Ruggles | 1st | Finals H1 | Complete Results |
5-10 | SB | Colton Hyble | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
38-10 | SB | Colton Hyble | 5th | Finals H1 | Complete Results |
32-8 | SB | Jacob Fritz | 11th | Finals H1 | Complete Results |