Mens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jalen Ware 10.91a Muskegon Reeths-Puffer
2. 10 Markqone Fluit 11.65a PR Grand Rapids Kenowa ...
3. 10 Logan DeLong 11.81a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 10 Spencer Munn 12.40a PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 10 Ian Lhamon 12.41a Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Max Thompson 12.46a Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Edward Longmire 12.59a PR Muskegon Reeths-Puffer
6. 10 Silas Hinkle 12.61a PR Grand Rapids Union
-- 9 Jayden Courtney 12.70a PR Grand Rapids Kenowa ...
7. 9 Stepson Jones 12.74a Grand Rapids Union
-- 10 Evan Zahrt 12.75a Grand Rapids Kenowa ...
8. 11 Riley Trautner 12.78a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 11 AL Wilson 12.80a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 12 Andrew Lee 12.81a SR Grand Rapids Kenowa ...
-- 11 Quinlan Webster 12.87a PR Grand Rapids Union
-- 9 Cade Schauer 13.12a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Carter Ross 13.14a PR Grand Rapids Kenowa ...
9. 9 Dennis Ramthun 13.22a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Arthur Morgan 13.25a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Kamron Bluhm 13.32a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Dayton Peck 13.34a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Ronnie Gieger 13.46a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Jordan Garcia 13.65a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Zach Geballa 13.74a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Brian Phelps 13.95a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Taryn Laramy 14.24a PR Grand Rapids Kenowa ...
10. 11 Mario Williams 14.36a Grand Rapids Union
-- 10 Jayden Hansen 14.40a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Danarii Hill 15.12a PR Grand Rapids Union
11. 10 Eduardo Jose francisco 15.21a PR Grand Rapids Union
-- 9 Parker VanEss 15.55a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Asher Brinkert 16.31a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Max Parmer 17.38a Muskegon Reeths-Puffer
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Nate McCrary 22.87a Muskegon Reeths-Puffer
2. 11 Parker Aerts 23.03a PR Muskegon Reeths-Puffer
3. 10 Drey Riley 24.11a PR Muskegon Reeths-Puffer
4. 12 Jared Wohlford 24.16a PR Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Juan Vazquez 24.53a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Logan DeLong 24.77a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 10 Max Thompson 25.14a SR Grand Rapids Kenowa ...
6. 10 Ian Lhamon 25.39a Grand Rapids Kenowa ...
7. 10 Randy Santana 25.40a PR Grand Rapids Union
-- 12 Steffen Altena 25.51a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Evan Zahrt 25.68a SR Grand Rapids Kenowa ...
8. 11 Nicholas Dailey 25.98a Muskegon Reeths-Puffer
-- 11 Riley Trautner 26.24a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 12 Lukas Schroeder 26.28a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Stepson Jones 26.31a PR Grand Rapids Union
-- 10 Myles Kerner 26.48a PR Grand Rapids Kenowa ...
9. 11 michael law 26.58a Grand Rapids Union
-- 9 Jayden Courtney 26.67a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 12 Tylor Skinner 27.07a SR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Carter Ross 27.10a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Cade Schauer 27.37a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Kamron Bluhm 28.60a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Dayton Peck 29.03a Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Trenton Fochtman 29.15a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Brian Phelps 30.25a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Taryn Laramy 30.46a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Danarii Hill 32.46a PR Grand Rapids Union
-- 9 Parker VanEss 33.11a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Max Parmer 37.68a Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Dennis Ramthun NT Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Arthur Morgan NT Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Jordan Garcia NT Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Gustavo Perez NT Grand Rapids Union
-- 9 Ronnie Gieger NT Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Eduardo Jose francisco NT Grand Rapids Union
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Parker Aerts 54.13a PR Muskegon Reeths-Puffer
2. 10 Anthony Taylor 54.30a Grand Rapids Kenowa ...
3. 12 Josh Kunst 56.40a Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Jesus Ayala 57.42a PR Grand Rapids Union
4. 12 Steffen Altena 57.96a Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Evan Zahrt 59.19a PR Grand Rapids Kenowa ...
6. 10 Randy Santana 59.61a Grand Rapids Union
-- 9 Jayden Courtney 1:00.01a PR Grand Rapids Kenowa ...
7. 9 Cade Schauer 1:00.20a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Dayton Peck 1:00.48a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Dennis Ramthun 1:01.42a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 12 Christian Schillim 1:01.49a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Derek Smith 1:01.83a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Carter Ross 1:02.14a Grand Rapids Kenowa ...
-- 12 Simon Schenkel 1:02.27a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Jordan Garcia 1:04.29a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Carter Fettig 1:04.72a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Gustavo Perez 1:04.74a PR Grand Rapids Union
-- 9 Brian Phelps 1:05.08a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Trenton Fochtman 1:05.53a PR Grand Rapids Kenowa ...
8. 9 Craig Joiner 1:08.16a Grand Rapids Union
-- 12 Raffale Toriora 1:10.64a PR Grand Rapids Union
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Evan Hodson 2:02.90a PR Muskegon Reeths-Puffer
2. 10 Kyle Cochran 2:10.23a Grand Rapids Kenowa ...
3. 11 Jeremy Yow 2:10.28a PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 12 Alec Greenway 2:11.87a Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Gabe Black 2:13.11a PR Grand Rapids Kenowa ...
6. 10 Zach Ostoin 2:17.92a PR Muskegon Reeths-Puffer
7. 11 Avrey Smith 2:20.21a Grand Rapids Kenowa ...
8. 12 Daniel Santana 2:21.62a Grand Rapids Union
9. 9 Cesar Vazquez 2:24.92a PR Grand Rapids Kenowa ...
10. 9 Derek Smith 2:29.95a Grand Rapids Kenowa ...
11. 9 Blake Harmon 2:32.03a Grand Rapids Kenowa ...
12. 12 Simon Schenkel 2:42.22a Grand Rapids Kenowa ...
13. 12 Christian Schillim 2:43.63a PR Grand Rapids Kenowa ...
14. 9 Carter Fettig 2:59.03a PR Grand Rapids Kenowa ...
15. 9 Aaron Boonstra 3:05.78a PR Muskegon Reeths-Puffer
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Tyler Postema 4:53.24a PR Grand Rapids Kenowa ...
2. 10 Caleb Hodgkinson 4:57.98a PR Grand Rapids Kenowa ...
3. 10 Isaac Steers 4:59.96a PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 10 Zach Ostoin 5:02.29a PR Muskegon Reeths-Puffer
5. 10 Gabe Black 5:06.74a PR Grand Rapids Kenowa ...
6. 11 David McHugh 5:08.51a PR Muskegon Reeths-Puffer
7. 9 Cesar Vazquez 5:11.00a PR Grand Rapids Kenowa ...
8. 12 Daniel Santana 5:12.07a Grand Rapids Union
9. 10 Andrew Hammond 5:13.51a PR Grand Rapids Kenowa ...
10. 11 Alex Dyke 5:16.90a Grand Rapids Union
11. 12 Yafez Perez 5:26.38a PR Grand Rapids Union
12. 9 Kobe Workman 5:34.23a PR Grand Rapids Union
13. 9 Blake Harmon 5:36.15a PR Grand Rapids Kenowa ...
14. 10 Oscar Nollette-patulski 5:47.46a PR Grand Rapids Union
15. 9 Aaron Boonstra 6:42.52a Muskegon Reeths-Puffer
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Tyler Postema 10:48.62a Grand Rapids Kenowa ...
2. 10 Caleb Hodgkinson 10:56.70a Grand Rapids Kenowa ...
3. 10 Isaac Steers 11:20.30a PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 11 Alex Dyke 11:32.98a PR Grand Rapids Union
5. 11 Matthew Ostoin 11:46.82a Muskegon Reeths-Puffer
6. 10 Andrew Hammond 11:57.85a PR Grand Rapids Kenowa ...
7. 9 Kobe Workman 11:59.61a PR Grand Rapids Union
8. 12 Yafez Perez 11:59.85a PR Grand Rapids Union
9. 10 Oscar Nollette-patulski 12:40.33a PR Grand Rapids Union
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Parker Aerts 15.55a Muskegon Reeths-Puffer
2. 10 Luke Bekins 18.13a PR Grand Rapids Kenowa ...
3. 10 Sam Siciliano 18.57a PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 12 Lukas Schroeder 18.90a PR Muskegon Reeths-Puffer
5. 10 Spencer Munn 19.56a PR Grand Rapids Kenowa ...
6. 12 Ethan Zahrt 20.45a Grand Rapids Kenowa ...
-- 11 Jonathan Pratt 21.22a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 11 TJ Robb 22.77a Grand Rapids Kenowa ...
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Mike Weissert 43.68a SR Muskegon Reeths-Puffer
2. 11 Thomas Bruni 46.17a Grand Rapids Union
3. 9 Daven Fox 47.33a Muskegon Reeths-Puffer
4. 10 Luke Bekins 47.55a Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Silas Hinkle 48.33a PR Grand Rapids Union
6. 12 Lukas Schroeder 48.67a PR Muskegon Reeths-Puffer
7. 11 Nick Kampfschulte 48.82a PR Grand Rapids Union
8. 10 Spencer Munn 49.78a Grand Rapids Kenowa ...
9. 12 Ethan Zahrt 51.33a Grand Rapids Kenowa ...
10. 11 michael law 51.86a PR Grand Rapids Union
-- 11 Jonathan Pratt 53.40a PR Grand Rapids Kenowa ...
11. 11 TJ Robb 54.86a Grand Rapids Kenowa ...
12. 9 Zach Geballa 57.15a PR Muskegon Reeths-Puffer
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jalen Ware 46.31a Muskegon Reeths-Puffer
2 Markqone Fluit 46.69a Grand Rapids Kenowa ...
3 Stepson Jones 51.01a Grand Rapids Union
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jalen Ware 1:33.40a Muskegon Reeths-Puffer
2 Markqone Fluit 1:34.45a Grand Rapids Kenowa ...
3 Craig Joiner 1:46.49a Grand Rapids Union
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Armund Gordon 3:34.61a Muskegon Reeths-Puffer
2 Kyle Cochran 3:36.95a Grand Rapids Kenowa ...
3 Steffen Altena 3:51.75a Grand Rapids Kenowa ...
4 Antiono Jaimes 4:00.10a Grand Rapids Union
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 David McHugh 8:29.83a Muskegon Reeths-Puffer
2 Kyle Cochran 8:36.32a Grand Rapids Kenowa ...
3 Jesus Ayala 9:24.54a Grand Rapids Union
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jordan Porter 48-03.75 Grand Rapids Kenowa ...
2. 10 Myles Kerner 42-05.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
3. 12 Tylor Skinner 42-04.00 Muskegon Reeths-Puffer
4. 12 Mateo Nelson 36-09.00 Grand Rapids Kenowa ...
5. 11 Bryce Hews 34-08.50 SR Grand Rapids Kenowa ...
6. 12 Josh Sampson 33-11.25 Muskegon Reeths-Puffer
7. 11 Nick Kampfschulte 33-10.00 Grand Rapids Union
8. 11 Parker Aerts 33-09.50 Muskegon Reeths-Puffer
9. 10 Ehan Tiemeyer 33-04.75 PR Muskegon Reeths-Puffer
10. 11 Quinlan Webster 33-04.75 PR Grand Rapids Union
11. 10 Hans Schmiedeknecht 32-08.25 Muskegon Reeths-Puffer
12. 11 AL Wilson 32-07.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
13. 10 Jayden Hansen 32-06.75 PR Grand Rapids Kenowa ...
14. 10 Silas Hinkle 31-10.75 PR Grand Rapids Union
15. 10 Josh Black 24-11.25 PR Grand Rapids Kenowa ...
16. 12 Raffale Toriora 23-05.50 Grand Rapids Union
17. 9 Asher Brinkert 17-05.25 PR Grand Rapids Kenowa ...
18. 9 Arthur Morgan 3-00.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jordan Porter 131-07 Grand Rapids Kenowa ...
2. 10 Myles Kerner 109-07 Grand Rapids Kenowa ...
3. 12 Mateo Nelson 108-04 PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 12 Tylor Skinner 105-09 SR Muskegon Reeths-Puffer
5. 12 Josh Sampson 98-08 Muskegon Reeths-Puffer
6. 11 Bryce Hews 91-05 Grand Rapids Kenowa ...
7. 10 Hans Schmiedeknecht 89-10 Muskegon Reeths-Puffer
8. 11 AL Wilson 88-07 PR Grand Rapids Kenowa ...
9. 11 Nick Kampfschulte 80-05 Grand Rapids Union
10. 10 Silas Hinkle 75-11 PR Grand Rapids Union
11. 10 Jayden Hansen 73-08 PR Grand Rapids Kenowa ...
12. 12 Raffale Toriora 66-01 PR Grand Rapids Union
13. 10 Ehan Tiemeyer 65-07 Muskegon Reeths-Puffer
14. 10 Josh Black 62-10 PR Grand Rapids Kenowa ...
15. 9 Arthur Morgan 59-04 Grand Rapids Kenowa ...
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Armund Gordon 5-10.00 Muskegon Reeths-Puffer
2. 11 Hayden Wolkow 5-08.00 Grand Rapids Kenowa ...
3. 10 Jacob Dawson 5-08.00 Grand Rapids Kenowa ...
4. 9 Daven Fox 5-04.00 Muskegon Reeths-Puffer
5. 10 Sam Siciliano 5-02.00 Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Edward Longmire NH Muskegon Reeths-Puffer
-- 10 Silas Hinkle NH Grand Rapids Union
-- 11 Nick Kampfschulte NH Grand Rapids Union
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Josh Kunst 13-03.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
2. 12 Josh Sampson 10-06.00 Muskegon Reeths-Puffer
3. 11 Ethan Lewis 10-00.00 Grand Rapids Kenowa ...
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Nate McCrary 19-05.75 SR Muskegon Reeths-Puffer
2. 10 Spencer Munn 18-06.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
3. 10 Edward Longmire 18-05.00 PR Muskegon Reeths-Puffer
4. 9 Daven Fox 17-04.25 Muskegon Reeths-Puffer
5. 11 Thomas Bruni 17-03.25 Grand Rapids Union
6. 9 Jayden Courtney 17-02.75 PR Grand Rapids Kenowa ...
7. 10 Luke Bekins 15-09.50 Grand Rapids Kenowa ...
8. 9 Ronnie Gieger 15-04.75 PR Grand Rapids Kenowa ...
9. 11 TJ Robb 14-04.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
10. 10 Trenton Fochtman 14-01.25 Grand Rapids Kenowa ...
11. 9 Zach Geballa 13-10.50 PR Muskegon Reeths-Puffer
12. 9 Parker VanEss 11-10.75 Grand Rapids Kenowa ...
Womens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Iyanni Shyne 13.47a Muskegon Reeths-Puffer
2. 12 Damaya Scott-Starr 13.99a SR Muskegon Reeths-Puffer
3. 10 Katelyn Stulpe 14.10a PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 10 Kylea Coleman 14.29a PR Muskegon Reeths-Puffer
5. 11 Ashtyn Nunnery 14.40a Muskegon Reeths-Puffer
6. 10 Kelsey Gruzin 14.51a Grand Rapids Kenowa ...
7. 10 Ashanti Mayfield 14.54a PR Grand Rapids Union
8. 10 Jordyn Weircinski 14.56a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Asia James 14.75a Grand Rapids Union
-- 10 Jolessa Johnson 14.89a PR Grand Rapids Union
9. 9 Nicole Mattox 15.05a PR Grand Rapids Union
-- 10 Lexus Franklin 15.09a PR Muskegon Reeths-Puffer
10. 10 Sydney Morrow 15.10a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Avian Thomas 15.23a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Kaitlyn Reul 15.30a Grand Rapids Kenowa ...
-- 12 Felicia Lopez 15.68a SR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Marisa Kiliszewski 15.70a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Jessica Riley 15.75a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Camryn Baker 15.85a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Victoria Buchner 16.01a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- - Ashanti Clark 16.15a Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Mercedes Gerard 16.18a SR Grand Rapids Kenowa ...
-- 11 Skylar Szankin 16.39a SR Grand Rapids Kenowa ...
-- 11 Kaylee Houseman 16.47a SR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Brianna Ralston 18.27a PR Grand Rapids Kenowa ...
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Iyanni Shyne 27.15a PR Muskegon Reeths-Puffer
2. 12 Anna Berg 27.93a SR Grand Rapids Kenowa ...
3. 11 Aubrey Doucette 28.38a PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 12 Damaya Scott-Starr 29.07a PR Muskegon Reeths-Puffer
5. 11 Tess Bloomstrom 29.15a Muskegon Reeths-Puffer
6. 11 Bayroni Lopez 29.64a SR Muskegon Reeths-Puffer
-- 12 Shardae Jett 29.77a PR Muskegon Reeths-Puffer
7. 10 Katelyn Stulpe 30.34a Grand Rapids Kenowa ...
8. 10 Sydney Morrow 30.75a Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Jordyn Weircinski 30.83a Grand Rapids Kenowa ...
-- 9 Trina Lewis 30.97a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Madison Hilliker 30.99a PR Muskegon Reeths-Puffer
9. 9 Nicole Mattox 31.05a PR Grand Rapids Union
-- 9 Kaitlyn Reul 31.44a Grand Rapids Kenowa ...
10. 10 Ashanti Mayfield 31.54a PR Grand Rapids Union
-- 9 Nena Williams 31.59a PR Muskegon Reeths-Puffer
11. 12 Grace Trujillo 31.66a Grand Rapids Union
-- 9 Marisa Kiliszewski 32.09a Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Lexus Franklin 32.59a Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Avian Thomas 32.70a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 10 Jolessa Johnson 32.95a PR Grand Rapids Union
-- 9 Jessica Riley 33.17a PR Muskegon Reeths-Puffer
-- 12 Felicia Lopez 33.51a SR Muskegon Reeths-Puffer
-- 9 Camryn Baker 34.12a Grand Rapids Kenowa ...
-- 11 Kaylee Houseman 34.17a SR Muskegon Reeths-Puffer
-- 10 Victoria Buchner 34.37a Grand Rapids Kenowa ...
-- 11 Skylar Szankin 34.55a Grand Rapids Kenowa ...
-- - Ashanti Clark 36.77a PR Grand Rapids Kenowa ...
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Emily Bajema 1:03.53a Grand Rapids Kenowa ...
2. 11 Aubrey Doucette 1:05.47a Grand Rapids Kenowa ...
3. 12 Anna Berg 1:06.59a Grand Rapids Kenowa ...
4. 9 Madison Hilliker 1:08.15a PR Muskegon Reeths-Puffer
5. 9 Trina Lewis 1:09.38a Muskegon Reeths-Puffer
6. 12 Grace Trujillo 1:14.19a Grand Rapids Union
7. 10 Abby Bekins 1:18.00a SR Grand Rapids Kenowa ...
8. 11 Yadira Deleon 1:20.39a PR Grand Rapids Union
9. 9 Alyssa Hussey 1:25.07a Muskegon Reeths-Puffer
10. 11 Sydney Berg 1:26.28a PR Grand Rapids Union
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Maryssa Depies 2:24.95a SR Muskegon Reeths-Puffer
2. 11 Katie Westfall 2:31.40a Grand Rapids Kenowa ...
3. 11 Grace Sweet 2:39.28a SR Muskegon Reeths-Puffer
4. 10 Emily Bajema 2:46.10a SR Grand Rapids Kenowa ...
5. 11 Lindsay Richardson 2:46.90a Muskegon Reeths-Puffer
6. 12 Sylvia Jennette 2:49.11a Grand Rapids Kenowa ...
7. 12 Rachel Ferguson 2:51.00a PR Grand Rapids Kenowa ...
8. 9 Cassidy Siedlecki 3:08.56a PR Grand Rapids Kenowa ...
9. 11 Yadira Deleon 3:11.61a PR Grand Rapids Union
10. 9 Jaelynn Hoffman 3:20.13a PR Grand Rapids Union
11. 10 Alissa Hussey 3:54.01a PR Muskegon Reeths-Puffer
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Maryssa Depies 5:22.86a Muskegon Reeths-Puffer
2. 12 Lilah Parker 5:35.33a Muskegon Reeths-Puffer
3. 11 Katie Westfall 5:42.87a PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 10 Mallory King 6:02.05a PR Grand Rapids Union
5. 11 Lindsay Richardson 6:06.96a Muskegon Reeths-Puffer
6. 12 Aleigha Lindstrom 6:12.50a PR Muskegon Reeths-Puffer
7. 10 Erica Green 6:21.46a Grand Rapids Kenowa ...
8. 12 Rachel Ferguson 6:21.87a PR Grand Rapids Kenowa ...
9. 9 Angela Mish 6:42.33a PR Grand Rapids Union
10. 9 Anna Faber 6:43.59a PR Grand Rapids Union
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Maryssa Depies 12:00.21a Muskegon Reeths-Puffer
2. 12 Lilah Parker 12:00.32a PR Muskegon Reeths-Puffer
3. 12 Aleigha Lindstrom 12:55.20a PR Muskegon Reeths-Puffer
4. 10 Tia Postema 13:01.60a PR Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Maria Donihue 13:41.81a SR Grand Rapids Kenowa ...
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Bridget McHugh 17.15a Muskegon Reeths-Puffer
2. 12 Shardae Jett 18.17a Muskegon Reeths-Puffer
3. 10 Anna Wilson 18.74a Grand Rapids Kenowa ...
4. 10 Melanie Williams 19.75a PR Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Miah Barber 22.14a Grand Rapids Kenowa ...
6. 10 Maddie Brown 22.57a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Amber Sczesny 22.77a Grand Rapids Kenowa ...
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Bridget McHugh 51.96a Muskegon Reeths-Puffer
2. 11 Riley Jacobs 54.35a Muskegon Reeths-Puffer
3. 10 Anna Wilson 54.99a Grand Rapids Kenowa ...
4. 11 Faith Faber 59.87a PR Grand Rapids Union
5. 11 Brianne Elliott 1:00.36a Grand Rapids Kenowa ...
-- 11 Mackenzie Stewart 1:01.73a SR Grand Rapids Kenowa ...
6. 10 Miah Barber 1:02.70a Grand Rapids Kenowa ...
7. 11 Sadie Arizola 1:04.16a Grand Rapids Union
8. 10 Maddie Brown 1:04.56a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Amber Sczesny 1:05.64a PR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Melanie Williams 1:07.91a Grand Rapids Kenowa ...
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Shardae Jett 53.68a Muskegon Reeths-Puffer
2 Kelsey Gruzin 55.23a Grand Rapids Kenowa ...
3 Ashanti Mayfield 58.12a Grand Rapids Union
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Anna Berg 1:52.08a Grand Rapids Kenowa ...
2 Tess Bloomstrom 1:54.10a Muskegon Reeths-Puffer
3. Relay Team 2:15.42a Grand Rapids Union
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Anna Berg 4:27.70a Grand Rapids Kenowa ...
2 Reagan Lockhart 4:39.06a Muskegon Reeths-Puffer
3 Anna Faber 4:44.35a Grand Rapids Union
4 Damaya Scott-Starr 4:53.59a Muskegon Reeths-Puffer
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Grace Sweet 10:26.62a Muskegon Reeths-Puffer
2. Relay Team 11:20.48a Grand Rapids Union
3 Maria Donihue 11:30.50a Grand Rapids Kenowa ...
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Riley Jacobs 27-09.00 Muskegon Reeths-Puffer
2. 11 Courtney Smith 27-02.75 Grand Rapids Union
3. 11 Lexis Belding 27-01.75 Grand Rapids Kenowa ...
4. 10 Emily Caltigirone 27-00.00 PR Muskegon Reeths-Puffer
5. 11 Gracie Teerman 26-09.25 Grand Rapids Kenowa ...
6. 11 Chianne TerHaar 25-04.25 Grand Rapids Kenowa ...
7. 10 JaNayea Williams 25-02.50 Muskegon Reeths-Puffer
8. 11 Ashtyn Nunnery 24-10.50 PR Muskegon Reeths-Puffer
9. 10 Alexia Fredrick 24-08.25 PR Muskegon Reeths-Puffer
10. 9 Nena Williams 24-06.25 PR Muskegon Reeths-Puffer
11. 12 Felicia Lopez 24-02.50 PR Muskegon Reeths-Puffer
12. 10 Bridget McHugh 24-01.00 PR Muskegon Reeths-Puffer
13. 9 Mackenzie Talsma 23-08.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
14. 10 Brittany Troupe 22-09.25 PR Grand Rapids Union
15. 9 Gabbi Ashton 21-01.25 PR Grand Rapids Kenowa ...
16. 12 Naomi Billings 20-04.50 SR Grand Rapids Union
17. 11 Sadie Arizola 20-00.75 Grand Rapids Union
18. 10 Kacy Hitchings 20-00.75 PR Grand Rapids Union
19. 11 Mackenzie Sikes 17-11.75 Grand Rapids Kenowa ...
20. 9 Coral Gray 17-02.50 Grand Rapids Union
21. 11 Megan Elliot 16-01.00 Grand Rapids Union
22. 9 Brianna Ralston 15-10.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
23. 9 Sammie Westfall 14-11.75 PR Grand Rapids Kenowa ...
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Gracie Teerman 84-04 PR Grand Rapids Kenowa ...
2. 10 JaNayea Williams 68-04 PR Muskegon Reeths-Puffer
3. 9 Mackenzie Talsma 67-09 PR Grand Rapids Kenowa ...
4. 11 Lexis Belding 67-04 Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Alexia Fredrick 64-10 PR Muskegon Reeths-Puffer
6. 11 Ashtyn Nunnery 60-06 PR Muskegon Reeths-Puffer
7. 12 Naomi Billings 59-09 SR Grand Rapids Union
8. 11 Courtney Smith 58-04 SR Grand Rapids Union
9. 10 Emily Caltigirone 57-07 SR Muskegon Reeths-Puffer
10. 9 Coral Gray 56-05 PR Grand Rapids Union
11. 10 Kacy Hitchings 53-11 PR Grand Rapids Union
12. 11 Sadie Arizola 53-09 Grand Rapids Union
13. 9 Gabbi Ashton 51-09 PR Grand Rapids Kenowa ...
14. 10 Brittany Troupe 51-00 Grand Rapids Union
15. 11 Megan Elliot 48-00 Grand Rapids Union
16. 9 Nena Williams 47-09 PR Muskegon Reeths-Puffer
17. 11 Mackenzie Sikes 45-02 PR Grand Rapids Kenowa ...
18. 9 Alexis Jaffes 42-05 PR Grand Rapids Union
19. 9 Sammie Westfall 39-08 Grand Rapids Kenowa ...
20. 9 Brianna Ralston 37-07 PR Grand Rapids Kenowa ...
21. 10 Emily Goff 33-03 PR Grand Rapids Union
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Mackenzie Stewart 5-00.00 Grand Rapids Kenowa ...
2. 10 Bridget McHugh 4-10.00 Muskegon Reeths-Puffer
3. 12 Shardae Jett 4-04.00 Muskegon Reeths-Puffer
4. 11 Faith Faber 4-02.00 PR Grand Rapids Union
4. 9 Cassidy Siedlecki 4-02.00 Grand Rapids Kenowa ...
6. 10 Kelsey Gruzin 4-02.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
7. 10 Jordyn Weircinski 4-00.00 PR Grand Rapids Kenowa ...
8. 11 Shawna Alexander 4-00.00 PR Grand Rapids Union
-- 11 Sydney Berg NH Grand Rapids Union
-- 10 Kacy Hitchings NH Grand Rapids Union
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Rachel Sund 7-06.00 SR Grand Rapids Kenowa ...
2. 11 Grace Sweet 7-00.00 Muskegon Reeths-Puffer
3. 11 Brianne Elliott 6-06.00 Grand Rapids Kenowa ...
3. 12 McKenna Durham 6-06.00 PR Muskegon Reeths-Puffer
3. 10 Melanie Williams 6-06.00 Grand Rapids Kenowa ...
3. 10 Abby Bekins 6-06.00 SR Grand Rapids Kenowa ...
-- 10 Miah Barber NH Grand Rapids Kenowa ...
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Kelsey Gruzin 14-07.75 Grand Rapids Kenowa ...
2. 10 Iyanni Shyne 14-03.25 Muskegon Reeths-Puffer
3. 10 Emily Caltigirone 13-07.75 Muskegon Reeths-Puffer
4. 9 Kaitlyn Reul 12-05.00 Grand Rapids Kenowa ...
5. 10 Brittany Troupe 12-01.00 PR Grand Rapids Union
6. 10 Maddie Brown 11-07.75 Grand Rapids Kenowa ...
7. 10 Lexus Franklin 10-09.50 Muskegon Reeths-Puffer