Mens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Mac Mahacek 12.17a Grand Haven
2. 10 Braden Turke 12.23a Caledonia
3. 10 Travis Williamson 12.24a Grand Haven
4. 10 Seth Taylor 12.35a Grand Haven
5. 11 Devin Lueder 12.36a Grand Haven
6. 11 Christopher Delaney 12.37a Caledonia
7. 11 Miles Werdon 12.37a Caledonia
8. 11 Trenten Beemer 12.57a Caledonia
9. 12 Travis Hamp 12.64a Caledonia
10. 10 Cameron Slootmaker 12.75a Grand Haven
11. 9 Drew Dahlman 12.79a Grand Haven
12. 9 Joe Costello 12.85a PR Grand Haven
13. 9 Kaden Thacker 12.87a Caledonia
14. 11 Tavin Ardell 12.96a Grand Haven
15. 10 Ben Lloyd 12.97a SR Caledonia
16. 9 Andre Edmond 12.97a PR Grand Haven
17. 11 Daniel Simmons 13.07a Caledonia
18. 10 Ahmad Ahmad Nizam 13.13a Grand Haven
19. 9 Jack Hardebeck 13.16a PR Grand Haven
20. 11 Brock Schrader 13.20a Caledonia
21. 9 Cade Rydstrom 13.38a PR Caledonia
22. 9 Ben Knoth 13.65a Grand Haven
23. 10 Tommy Huynh 13.69a PR Caledonia
24. 11 AJ Miller 13.77a PR Grand Haven
25. 9 David Paarlberg 13.78a Caledonia
26. 11 Austin Rokus 13.87a Grand Haven
27. 11 Spencer Shrontz 13.89a Grand Haven
28. 9 Dylan Cramer 13.95a Grand Haven
29. 10 Alex Beecham 14.00a Grand Haven
30. 10 Christian Swanger 14.03a PR Caledonia
31. 9 Carter Jones-Hirr 14.15a Grand Haven
32. 11 Brandon Koehler 14.19a Caledonia
33. 9 Kyle Lewis 14.46a Caledonia
34. 10 William Malinowski 14.56a Caledonia
35. 9 Tyler Bennett 14.81a Caledonia
36. 9 Louie Malott 14.94a Grand Haven
37. 9 Jack Weaver 15.31a Grand Haven
38. 10 Travis Hall 15.53a Caledonia
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Charlie Young 23.82a Grand Haven
2. 11 Austin Fedewa 24.41a PR Caledonia
3. 11 Aaron Hughes 24.49a Grand Haven
4. 10 Pierce Foster 24.87a Grand Haven
5. 10 Travis Williamson 24.91a PR Grand Haven
6. 12 Jakob DeRuyter 25.05a Caledonia
7. 11 Austin Steeby 25.07a PR Caledonia
8. 9 DJ Spencer 25.23a PR Grand Haven
9. 10 Seth Taylor 25.46a Grand Haven
10. 9 Jack Hardebeck 26.04a PR Grand Haven
11. 12 Travis Hamp 26.37a Caledonia
12. 9 Drew Dahlman 26.58a PR Grand Haven
13. 12 Brad VanBelzen 26.77a Caledonia
14. 10 Cameron Slootmaker 27.03a Grand Haven
15. 10 Carter Hammond 27.14a PR Caledonia
16. 9 Andre Edmond 27.21a Grand Haven
17. 9 Walter Bujak 27.31a Caledonia
18. 9 Ben Knoth 27.32a Grand Haven
19. 12 Will Shuster 27.53a SR Caledonia
20. 12 Derrick Lewis 27.60a SR Grand Haven
21. 10 Ahmad Ahmad Nizam 27.62a Grand Haven
22. 12 Aram Howard 27.76a SR Caledonia
23. 11 AJ Miller 28.02a PR Grand Haven
24. 10 Alex Beecham 28.04a SR Grand Haven
25. 11 Spencer Shrontz 28.12a Grand Haven
26. 9 David Paarlberg 28.27a PR Caledonia
27. 9 Kaden Thacker 28.69a Caledonia
28. 9 Dylan Cramer 28.82a Grand Haven
29. 11 Brandon Koehler 29.09a Caledonia
30. 10 William Malinowski 29.44a PR Caledonia
31. 9 Tyler Bennett 30.15a PR Caledonia
32. 9 Jack Weaver 31.21a PR Grand Haven
33. 10 Travis Hall 32.00a Caledonia
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Charlie Young 50.79a PR Grand Haven
2. 12 Jordan Pattison 51.38a PR Caledonia
3. 11 Aaron Hughes 51.83a PR Grand Haven
4. 11 Adam Nelson 53.56a PR Grand Haven
5. 9 DJ Spencer 55.57a PR Grand Haven
6. 11 Austin Fedewa 57.05a Caledonia
7. 10 Carter Hammond 58.65a PR Caledonia
8. 12 Derrick Lewis 1:00.23a Grand Haven
9. 9 Dylan Cramer 1:01.35a PR Grand Haven
10. 10 connor Anderson 1:04.53a PR Caledonia
11. 12 Aram Howard 1:04.65a SR Caledonia
12. 9 Walter Bujak 1:04.99a Caledonia
13. 11 Brendan Kelly 1:05.15a PR Grand Haven
14. 9 Stone Smith 1:10.98a PR Grand Haven
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jack Nicholson 2:04.38a PR Grand Haven
2. 12 Quentin Couvelaire 2:05.18a SR Grand Haven
3. 10 Jalen Banfill 2:06.10a Caledonia
4. 10 Dominic Weatherwax 2:06.57a PR Grand Haven
5. 10 Samuel Morse 2:14.42a PR Caledonia
6. 10 Pedro Aguillon 2:18.07a Caledonia
7. 12 Tom Stock 2:18.83a PR Grand Haven
8. 12 Matthew Spees 2:22.61a PR Caledonia
9. 12 Sawyer Hamm 2:26.83a SR Grand Haven
10. 9 Evan Dubridge 2:27.76a PR Grand Haven
11. 10 Jack Reus 2:29.22a PR Grand Haven
12. 9 Jared Franke 2:32.37a PR Grand Haven
13. 11 Brendan Kelly 2:33.11a SR Grand Haven
14. 11 Christopher Anderson 2:35.86a PR Grand Haven
15. 9 Logan Foerch 2:37.60a PR Caledonia
16. 9 Mahmoud Salih 2:37.62a PR Caledonia
17. 9 Steven Prelesnik 2:43.97a PR Grand Haven
18. 12 Drew Henman 2:46.79a SR Grand Haven
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Micah Meindertsma 4:32.84a SR Caledonia
2. 11 Jack Nicholson 4:33.52a PR Grand Haven
3. 12 Quentin Couvelaire 4:36.31a SR Grand Haven
4. 12 Jordan Bennett 4:37.39a SR Caledonia
5. 12 Eric Johnson 4:42.97a PR Grand Haven
6. 10 Andrew Ireland 4:44.00a PR Grand Haven
7. 10 Nathan Wolffis 4:48.07a PR Grand Haven
8. 10 Aidan Martin 4:48.61a PR Grand Haven
9. 9 Evan Johnson 4:53.58a PR Caledonia
10. 9 Carter Larned 5:06.68a PR Grand Haven
11. 12 Tom Stock 5:07.43a PR Grand Haven
12. 12 Nathan Howard 5:12.76a SR Caledonia
13. 9 Emmet Schmehling 5:15.70a PR Caledonia
14. 12 Sawyer Hamm 5:22.09a SR Grand Haven
15. 10 Jack Reus 5:24.28a PR Grand Haven
16. 9 Evan Dubridge 5:25.56a PR Grand Haven
17. 9 Isaac Noyes 5:26.10a PR Caledonia
18. 9 Jared Franke 5:28.35a PR Grand Haven
19. 9 Ethan Mandsager 5:29.36a PR Caledonia
20. 10 Oliver Alvesteffer 5:30.54a Caledonia
21. 12 Drew Henman 5:33.11a SR Grand Haven
22. 10 Noah Peterson 5:33.90a SR Caledonia
23. 11 Brendan Kelly 5:33.96a SR Grand Haven
24. 11 Christopher Anderson 5:39.66a PR Grand Haven
25. 9 Bruce Langenburg 5:44.13a Caledonia
26. 9 Logan Foerch 5:44.14a PR Caledonia
27. 9 Steven Prelesnik 5:47.68a PR Grand Haven
28. 9 Justus Young 6:22.96a Caledonia
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jack Nicholson 10:02.56a SR Grand Haven
2. 12 Micah Meindertsma 10:07.36a Caledonia
3. 12 Jordan Bennett 10:11.47a Caledonia
4. 10 Andrew Ireland 10:24.15a PR Grand Haven
5. 12 Eric Johnson 10:29.30a SR Grand Haven
6. 10 Aidan Martin 10:34.22a PR Grand Haven
7. 12 Quentin Couvelaire 10:42.18a Grand Haven
8. 12 Dominic Hentemann 10:47.27a Grand Haven
9. 10 Nathan Wolffis 11:11.69a Grand Haven
10. 10 Michael Alexander 11:57.51a Caledonia
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Collin Takas 16.78a SR Grand Haven
2. 11 Charlie Rosema 16.82a SR Caledonia
3. 12 Ross Koella 17.13a PR Grand Haven
4. 9 Daniel Bremmer 18.49a PR Grand Haven
5. 10 Austin Heacock 18.52a Caledonia
6. 9 Carter Monson 19.94a PR Caledonia
7. 9 Mason Stanley 20.36a PR Caledonia
8. 12 Will Shuster 20.42a SR Caledonia
9. 12 Ivan Fan 22.23a Caledonia
10. 10 Tommy Huynh 22.73a PR Caledonia
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Charlie Rosema 42.22a PR Caledonia
2. 12 Ross Koella 44.49a PR Grand Haven
3. 10 Collin Takas 44.70a Grand Haven
4. 10 Austin Heacock 45.06a Caledonia
5. 11 Caden Striegle 45.11a SR Grand Haven
6. 9 Daniel Bremmer 48.04a PR Grand Haven
7. 12 Ivan Fan 50.68a PR Caledonia
8. 9 Carter Monson 51.28a Caledonia
9. 12 Will Shuster 52.45a PR Caledonia
10. 9 Logan Morse 53.62a PR Caledonia
11. 10 Tommy Huynh 55.47a PR Caledonia
12. 9 Mason Stanley 55.54a Caledonia
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Collin Takas 46.04a Grand Haven
2 Miles Werdon 46.59a Caledonia
3 Cameron Slootmaker 48.06a Grand Haven
4 Travis Hamp 48.23a Caledonia
5 Kaden Thacker 49.47a Caledonia
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Collin Takas 1:33.57a Grand Haven
2 Travis Hamp 1:42.54a Caledonia
3 Jakob DeRuyter 1:42.86a Caledonia
4 Colton Meyer 1:47.36a Caledonia
-- Alex Kaufman
DJ Spencer
Seth Taylor
Travis Williamson DQ Grand Haven
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jack Costello 3:34.07a Grand Haven
2 Charlie Rosema 3:34.45a Caledonia
3 Samuel Morse 4:08.50a Caledonia
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jordan Bennett 8:37.04a Caledonia
2 Evan Johnson 8:46.30a Caledonia
3 Carter Larned 8:50.81a Grand Haven
4 Matthew Spees 9:51.17a Caledonia
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Daniel Barnett 46-10.25 Caledonia
2. 11 Jeremy Burns 41-04.50 PR Caledonia
3. 11 Vinny Greenman 41-00.25 PR Caledonia
4. 12 Deacon Poole 37-02.00 SR Grand Haven
5. 11 Tucker Babb 36-09.75 Caledonia
6. 12 Hunter Smith 36-07.00 Caledonia
7. 11 Matthew Dixon 35-10.00 PR Caledonia
8. 11 Nick Briggs 34-05.00 PR Caledonia
9. 12 Garan Nelson 33-07.00 PR Caledonia
10. 9 Kade Sanders 33-04.00 Caledonia
11. 11 Justin Beck 32-10.00 Grand Haven
12. 12 Hau Tran 32-04.25 Grand Haven
13. 9 Joe Brenton 32-04.00 Grand Haven
14. 12 Levi Barry 31-08.00 Grand Haven
15. 11 Jack Plowman 31-04.75 Grand Haven
16. 10 Brian Banks 31-03.50 Caledonia
17. 11 Devin Lueder 30-11.50 Grand Haven
18. 10 Clayton Strzyzewski 29-02.75 PR Caledonia
19. 10 Gabe Oswald 28-09.50 Caledonia
20. 10 Aza Fateh 26-02.25 PR Caledonia
21. 11 Tim Zielke 24-08.75 Caledonia
22. 11 Israel Peay 24-08.00 Caledonia
23. 9 Sam Fuller 24-05.25 Grand Haven
24. 10 Luke Galloway 22-05.00 Caledonia
25. 9 Benjamin Hanna 21-09.25 Grand Haven
26. 9 Rasen Piromari 21-08.50 Caledonia
27. 9 Josh Gilbert 20-01.50 Caledonia
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Hunter Smith 126-04 SR Caledonia
2. 11 Tucker Babb 124-10 Caledonia
3. 11 Daniel Barnett 121-03 Caledonia
4. 11 Jeremy Burns 117-08 PR Caledonia
5. 11 Vinny Greenman 115-00 Caledonia
6. 11 Devin Lueder 110-11 PR Grand Haven
7. 10 Gabe Oswald 107-07 PR Caledonia
8. 11 Nick Briggs 102-11 PR Caledonia
9. 12 Garan Nelson 101-11 PR Caledonia
10. 11 Justin Beck 101-04 PR Grand Haven
11. 12 Hau Tran 100-07 Grand Haven
12. 12 Levi Barry 99-05 PR Grand Haven
13. 12 Deacon Poole 95-07 SR Grand Haven
14. 11 Jack Plowman 91-08 Grand Haven
15. 10 Aza Fateh 86-01 PR Caledonia
16. 9 Kade Sanders 79-05 Caledonia
17. 10 Brian Banks 77-03 Caledonia
18. 9 Joe Brenton 76-07 PR Grand Haven
19. 11 Israel Peay 73-04 PR Caledonia
20. 10 Clayton Strzyzewski 72-10 PR Caledonia
21. 10 Luke Galloway 64-11 PR Caledonia
22. 9 Sam Fuller 63-03 Grand Haven
23. 9 Benjamin Hanna 63-01 PR Grand Haven
24. 9 Josh Gilbert 61-08 PR Caledonia
25. 11 Tim Zielke 59-09 Caledonia
26. 9 Rasen Piromari 59-04 PR Caledonia
27. 11 Matthew Dixon 57-01 Caledonia
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Chase VanSickle 6-00.00 Caledonia
2. 9 Joe Costello 5-08.00 PR Grand Haven
3. 12 Ross Koella 5-08.00 SR Grand Haven
4. 10 Mason Mahacek 5-06.00 Grand Haven
5. 11 Spencer Shrontz 5-04.00 Grand Haven
-- 9 Carter Monson NH Caledonia
-- 9 Drew Dahlman NH Grand Haven
-- 12 Aram Howard NH Caledonia
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Mason Mahacek 11-06.00 Grand Haven
2. 10 Alex Kaufman 11-00.00 PR Grand Haven
2. 11 Adam Nelson 11-00.00 Grand Haven
4. 10 Alex Beecham 9-06.00 Grand Haven
5. 11 Austin Rokus 9-00.00 Grand Haven
5. 11 Tavin Ardell 9-00.00 PR Grand Haven
5. 10 Tyler McClellan 9-00.00 PR Caledonia
-- 9 Carter Jones-Hirr NH Grand Haven
-- 9 Louie Malott NH Grand Haven
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Pierce Foster 19-07.50 PR Grand Haven
2. 11 Austin Steeby 18-11.00 PR Caledonia
3. 11 Caden Striegle 18-04.00 SR Grand Haven
4. 12 Mac Mahacek 17-11.50 Grand Haven
5. 10 Austin Heacock 17-04.00 Caledonia
6. 12 Jakob DeRuyter 16-09.25 PR Caledonia
7. 9 Carter Monson 16-06.00 Caledonia
8. 10 Ben Lloyd 16-05.00 PR Caledonia
9. 10 Braden Turke 16-01.75 Caledonia
10. 11 Chase VanSickle 15-09.50 Caledonia
10. 10 Christian Swanger 15-09.50 PR Caledonia
12. 12 Brad VanBelzen 15-08.25 Caledonia
13. 11 Brandon Koehler 15-00.25 Caledonia
14. 9 Logan Morse 14-10.25 Caledonia
15. 10 Jad Koussan 14-00.25 Caledonia
16. 10 Tommy Huynh 13-01.50 Caledonia
-- 11 Tavin Ardell ND Grand Haven
-- 10 Dylan McAllister ND Caledonia
Womens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jenny Ryan 13.45a PR Grand Haven
2. 9 Katelyn Criswell-North 13.88a Grand Haven
3. 10 Natalie Koetsier 13.93a SR Grand Haven
4. 11 Sydney Redwine 14.21a SR Caledonia
5. 12 Sarah Dufon 14.36a Grand Haven
6. 11 Olivia Boeve 14.48a Grand Haven
7. 11 Paige Nguyen 14.50a Caledonia
8. 12 Rachel TeRoller 14.65a PR Caledonia
9. 10 Gloria Poyatos 14.71a Grand Haven
10. 9 Maggie Seekell 14.78a PR Caledonia
11. 11 Olivia Sanborn 14.79a Grand Haven
12. 11 Christa Plamondon 14.84a Grand Haven
13. 12 Casey Haugen 14.89a Caledonia
14. 11 Olivia O'Connor 14.93a Grand Haven
15. 10 Brittyn Napper 15.06a Caledonia
16. 9 Natalia Russell 15.08a PR Grand Haven
17. 11 Sabrina Vanspriell 15.18a Grand Haven
18. 9 Cameryn Ross 15.21a Grand Haven
19. 9 Karlee French 15.23a Grand Haven
20. 11 Libby Reiss 15.34a Grand Haven
21. 10 Lily Mears 15.43a Grand Haven
22. 10 Kiera Dolan 15.75a Caledonia
23. 11 Jenna Robinson 15.79a Caledonia
24. 10 Lexi Stammis 15.84a Caledonia
25. 11 Promise Lattimore 15.84a Grand Haven
26. 9 Morgan DeVries 16.32a Caledonia
27. 11 Anneli Ryan 16.65a SR Grand Haven
28. 11 Brianna Lewis 16.68a Caledonia
29. 9 Andy Goodrich 16.79a Grand Haven
30. 9 Annaliese Jones 16.94a Caledonia
31. 10 Maggie Peckham 17.31a Caledonia
32. 12 Emily Lewis 17.36a Caledonia
33. 9 Kate Frass 17.43a Caledonia
34. 9 Liz Albright 19.04a PR Grand Haven
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 McKenna Keefe 27.90a Grand Haven
2. 11 Kassidy Burnside 28.12a PR Grand Haven
3. 12 Andrea Strainer 28.52a PR Grand Haven
4. 12 Lauren VanderWal 28.97a SR Caledonia
5. 9 Katelyn Criswell-North 29.13a Grand Haven
6. 9 Kayla Steeby 29.20a PR Caledonia
7. 9 Corrine Galloway 29.35a PR Caledonia
8. 10 Natalie Koetsier 29.41a PR Grand Haven
9. 11 Olivia Boeve 29.84a Grand Haven
10. 12 Eliza Lowe 29.88a PR Grand Haven
11. 10 Gloria Poyatos 29.89a PR Grand Haven
12. 12 Rachel TeRoller 30.31a PR Caledonia
13. 10 Ella Beringer 30.94a PR Grand Haven
14. 9 Natalia Russell 30.95a PR Grand Haven
15. 11 Christa Plamondon 31.03a Grand Haven
16. 11 Olivia Sanborn 31.06a PR Grand Haven
17. 10 Brittyn Napper 31.42a Caledonia
18. 12 Anna Stover 31.60a SR Caledonia
19. 9 Karlee French 31.81a PR Grand Haven
20. 11 Paige Nguyen 31.83a SR Caledonia
21. 11 Clarissa Cherry 32.02a Grand Haven
22. 11 Erika Devries 32.05a SR Caledonia
23. 10 Lily Mears 32.18a PR Grand Haven
24. 11 Olivia O'Connor 32.21a PR Grand Haven
25. 9 Cameryn Ross 32.26a PR Grand Haven
26. 11 Sabrina Vanspriell 32.34a Grand Haven
27. 12 Casey Haugen 32.41a Caledonia
28. 11 Libby Reiss 32.60a Grand Haven
29. 11 Anneli Ryan 34.62a SR Grand Haven
30. 9 Kelsey Homan 34.67a PR Caledonia
31. 9 Annaliese Jones 34.72a Caledonia
32. 10 Maggie Peckham 35.48a PR Caledonia
33. 12 Megan Brandow 35.53a Caledonia
34. 9 Andy Goodrich 35.81a Grand Haven
35. 9 Hannah Fritz 36.17a Caledonia
36. 9 Liz Albright 40.59a Grand Haven
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jenny Ryan 1:00.16a SR Grand Haven
2. 12 Andrea Strainer 1:03.79a SR Grand Haven
3. 12 Isabel Oriani 1:05.24a SR Caledonia
4. 9 Corrine Galloway 1:05.69a PR Caledonia
5. 10 Lily Mears 1:11.52a Grand Haven
6. 11 Erika Devries 1:14.89a Caledonia
7. 9 Carly Robotham 1:19.14a Caledonia
8. 9 Rosie Zielke 1:20.19a Caledonia
9. 9 Mary Zielke 1:20.96a Caledonia
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
-- 10 Gabby Hentemann 2:19.33a SR Grand Haven
1. 10 Abby Buitenhuis 2:24.66a PR Grand Haven
2. 10 Emma Woltjer 2:25.46a PR Caledonia
3. 12 Haylee Ray 2:28.07a SR Grand Haven
4. 9 Taylor Visscher 2:35.14a PR Caledonia
5. 10 Jenna Smith 2:38.97a Caledonia
6. 12 Rylee Rutherford 2:41.29a PR Grand Haven
7. 11 Julia Drabczyk 2:46.97a SR Grand Haven
8. 9 Jenna Ray 2:54.45a PR Grand Haven
9. 9 Alana Black 3:02.65a Caledonia
10. 12 Olivia Salik 3:03.94a PR Grand Haven
11. 12 Kelli Laube 3:03.97a PR Caledonia
12. 11 McKenna Coyne 3:05.63a SR Grand Haven
13. 11 Josiane Asifiwe 3:14.39a PR Caledonia
14. 11 Isadora Mitchell 3:16.30a Grand Haven
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
-- 10 Gabby Hentemann 4:59.99a SR Grand Haven
1. 12 Olivia Schroder 5:23.28a SR Caledonia
2. 10 Jenna Smith 5:38.70a PR Caledonia
3. 12 Kirsten Prelesnik 5:40.06a PR Grand Haven
4. 10 Carly Postma 5:42.19a PR Caledonia
5. 11 Julia Drabczyk 5:45.32a SR Grand Haven
6. 11 Emily Mattson 5:48.24a Grand Haven
7. 12 Rylee Rutherford 5:49.17a PR Grand Haven
8. 12 Eliza Lowe 5:51.75a SR Grand Haven
9. 11 Kailyn Mince 5:53.50a PR Caledonia
10. 10 Kirbey Colella 6:00.72a PR Grand Haven
11. 10 Kelsie McManus 6:01.99a PR Grand Haven
12. 10 Giovana Maracek 6:03.46a PR Grand Haven
13. 9 Jenna Ray 6:07.97a PR Grand Haven
14. 10 Brianna Jhamb 6:15.02a Grand Haven
15. 12 Kelli Laube 6:28.51a PR Caledonia
16. 10 Jenna Linton 6:28.65a PR Caledonia
17. 10 Audrey Dozeman 6:29.79a PR Caledonia
18. 11 Isadora Mitchell 6:30.68a PR Grand Haven
19. 11 McKenna Coyne 6:35.57a PR Grand Haven
20. 12 Olivia Salik 6:49.00a PR Grand Haven
21. 10 Julia Elzinga 6:58.10a PR Grand Haven
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Olivia Schroder 11:28.95a Caledonia
2. 10 Carly Postma 12:38.03a Caledonia
3. 11 Kailyn Mince 12:43.78a PR Caledonia
4. 12 Kirsten Prelesnik 12:52.02a Grand Haven
5. 12 Skyler Boterenbrood 13:32.88a Grand Haven
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Cam Constant 16.77a PR Grand Haven
2. 9 Juliette Beals 17.59a Grand Haven
3. 11 Kassidy Burnside 19.02a Grand Haven
4. 10 Ella Beringer 19.38a PR Grand Haven
5. 11 Lauren Burgess 19.47a Caledonia
6. 9 Genna Schmidt 19.54a Caledonia
7. 11 Clarissa Cherry 20.30a Grand Haven
8. 9 Alex Salinas 20.99a Caledonia
9. 9 ShaiLi Ashby 21.26a PR Caledonia
10. 9 Anna VanElderen 23.10a PR Caledonia
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Cam Constant 49.46a PR Grand Haven
2. 9 Juliette Beals 54.07a PR Grand Haven
3. 11 Clarissa Cherry 57.40a Grand Haven
4. 9 Genna Schmidt 58.40a Caledonia
5. 11 Lauren Burgess 59.95a Caledonia
6. 9 Elizabeth Lewis 1:00.34a Caledonia
7. 9 ShaiLi Ashby 1:00.57a PR Caledonia
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Natalie Koetsier 54.20a Grand Haven
2 Brittyn Napper 56.38a Caledonia
3 Libby Reiss 57.89a Grand Haven
4 Emma Norman 1:00.27a Caledonia
5 Jenna Robinson 1:03.43a Caledonia
6 Annaliese Jones 1:05.31a Caledonia
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jenny Ryan 1:49.23a Grand Haven
2 Sydney Redwine 1:56.28a Caledonia
3 Rachel TeRoller 2:02.85a Caledonia
4 Emma Norman 2:07.43a Caledonia
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Cam Constant 4:22.41a Grand Haven
2 Corrine Galloway 4:27.80a Caledonia
3 Eliza Lowe 4:45.16a Grand Haven
4 Kirbey Colella 4:52.76a Grand Haven
5 Emma Norman 5:14.38a Caledonia
6 Madelyn Verbrugge 5:30.56a Caledonia
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Andrea Strainer 10:09.20a Grand Haven
2 Jenna Smith 10:14.25a Caledonia
3 Isabel Oriani 11:29.61a Caledonia
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Sarah Knoll 37-09.25 PR Grand Haven
2. 11 Rachel Herweyer 30-02.75 Caledonia
3. 11 Brianna Jarrell 28-03.75 Grand Haven
4. 11 Casey Mannor 27-08.25 Caledonia
5. 10 Casey Restau 26-01.75 PR Caledonia
6. 12 Ashley Priebe 25-06.00 Grand Haven
7. 12 Rachel TeRoller 24-02.50 Caledonia
8. 12 Anna Stover 22-04.00 Caledonia
9. 10 Lexi Stammis 22-01.25 Caledonia
10. 9 Kelsey Homan 21-06.00 Caledonia
11. 11 Jordy Sonneveldt 21-04.50 PR Grand Haven
12. 9 Brooke Slater 19-07.75 Caledonia
13. 9 Bethany Velting 19-06.25 PR Caledonia
14. 11 Chloe Boomgaard 19-02.00 Grand Haven
15. 9 Andy Goodrich 18-09.50 Grand Haven
16. 9 Carly Robotham 18-07.50 Caledonia
17. 12 Megan Brandow 18-05.25 Caledonia
18. 9 Ellie Montague 18-02.50 Caledonia
19. 9 Riley Smith 17-09.50 PR Caledonia
20. 10 Lena Ostergren 17-09.00 PR Caledonia
21. 10 Alyrica Diffenderfer 16-09.25 Caledonia
22. 11 Adriana Valle Rodriguez 16-03.75 Caledonia
23. 11 Dani Page 15-09.25 Grand Haven
24. 9 Eileen Zielke 15-03.75 Caledonia
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Rachel Herweyer 104-00 Caledonia
2. 10 Casey Restau 93-08 Caledonia
3. 9 Sarah Knoll 89-03 Grand Haven
4. 11 Casey Mannor 78-01 Caledonia
5. 11 Destinee Davis 74-07 Grand Haven
6. 12 Megan Brandow 73-07 Caledonia
7. 11 Brianna Jarrell 72-08 PR Grand Haven
8. 12 Ashley Priebe 72-04 PR Grand Haven
9. 12 Anna Stover 67-10 SR Caledonia
10. 11 Jordy Sonneveldt 62-09 PR Grand Haven
11. 9 Brooke Slater 62-05 PR Caledonia
12. 10 Ella Beringer 62-02 PR Grand Haven
13. 11 Chloe Boomgaard 58-07 Grand Haven
14. 11 Dani Page 57-11 Grand Haven
15. 9 Rachel Barnett 56-08 PR Caledonia
16. 11 Adriana Valle Rodriguez 56-01 Caledonia
17. 9 Riley Smith 54-03 PR Caledonia
18. 10 Alyrica Diffenderfer 51-07 Caledonia
19. 10 Lexi Stammis 50-03 PR Caledonia
20. 10 Lena Ostergren 50-02 Caledonia
21. 9 Kelsey Homan 49-03 PR Caledonia
22. 9 Carly Robotham 49-01 Caledonia
23. 9 Bethany Velting 48-07 PR Caledonia
24. 9 Eileen Zielke 47-09 PR Caledonia
25. 9 Ellie Montague 46-05 PR Caledonia
26. 9 Andy Goodrich 34-01 Grand Haven
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Sarah Dufon 5-02.00 Grand Haven
2. 10 Ella Beringer 5-00.00 PR Grand Haven
3. 12 Lauren VanderWal 4-10.00 Caledonia
4. 9 Sarah Knoll 4-08.00 Grand Haven
5. 9 Genna Schmidt 4-06.00 Caledonia
6. 9 Alex Salinas 4-04.00 Caledonia
-- 9 Anna VanElderen NH Caledonia
-- 9 Rachel Barnett NH Caledonia
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Sarah Dufon 10-00.00 Grand Haven
2. 11 McKenna Keefe 10-00.00 Grand Haven
3. 9 Alex Salinas 8-00.00 PR Caledonia
4. 12 Jordan Knoertzer 8-00.00 SR Caledonia
5. 12 Emily Lewis 6-06.00 Caledonia
6. 9 Elizabeth Lewis 6-00.00 PR Caledonia
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Kassidy Burnside 16-00.25 PR Grand Haven
2. 10 Natalie Koetsier 15-04.00 PR Grand Haven
3. 11 Olivia Boeve 14-06.75 PR Grand Haven
4. 11 Olivia O'Connor 14-06.25 PR Grand Haven
5. 11 Lauren Burgess 14-04.25 SR Caledonia
6. 11 Olivia Sanborn 14-04.00 PR Grand Haven
7. 11 Paige Nguyen 13-09.25 PR Caledonia
8. 11 Sydney Redwine 12-04.75 Caledonia
9. 11 Libby Reiss 11-05.00 PR Grand Haven
10. 9 Rosie Zielke 11-04.25 Caledonia
11. 9 Hannah Fritz 11-02.00 Caledonia
12. 9 Mary Zielke 10-02.25 Caledonia
13. 9 Rachel Barnett 9-06.00 PR Caledonia
14. 9 Kate Frass 8-06.25 PR Caledonia
-- 11 Casey Mannor ND Caledonia
-- 12 Jordan Knoertzer ND Caledonia
-- 11 Brianna Lewis ND Caledonia