Mens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Khance Meyers 10.68a (1.0) East Kentwood
2. 12 Josh Patterson 11.06a (1.0) Rockford
3. 12 Mason Phillips 11.07a (0.5) Salem
4. 10 Noah Stallworth 11.09a (1.0) Rockford
5. 11 Donovan Isaac 11.14a (1.0) Monroe
6. 9 Christopher Chuparkoff 11.20a (2.4) Saline
7. 11 Jeron Kelley 11.20a (1.0) Macomb Dakota
8. 11 Andrew Davis 11.22a (1.0) Salem
9. 9 Junior Hie 11.32a (2.4) East Kentwood
10. 11 Carter Merrell 11.38a (1.0) Grand Blanc
11. 11 Mark Rivers 11.40a (2.4) Macomb Dakota
12. 12 Melvin Moseley 11.40a (1.0) Rockford
13. 12 Andre-Mason 11.52a (0.5) Grand Blanc
14. 9 DeQavion Holmes 11.52a (0.5) East Kentwood
15. 9 Thomas Grant 11.57a (2.4) Monroe
16. 12 Marlon Gleton 11.58a (0.5) Wyandotte Roosevelt
17. 12 VerShawn Patrick 11.60a (0.5) Salem
18. 12 Connor Hibbard 11.64a (2.4) Saline
19. 11 Ondra Burkett 11.67a (0.5) Grand Blanc
20. 11 Lane Kirk 11.69a (0.5) Monroe
21. 10 Jamari Harris-Pryce 11.87a (0.5) Saline
22. 11 Dawson Sloan 11.90a (2.4) Macomb Dakota
23. 11 Christian Munoz 12.21a (2.4) Wyandotte Roosevelt
24. 12 Damon Creighton 12.39a (2.4) Wyandotte Roosevelt
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Khance Meyers 21.02a (2.6) East Kentwood
2. 11 Donovan Isaac 21.98a (2.6) Monroe
3. 12 Josh Patterson 22.30a (2.6) Rockford
4. 12 Tyler Brenner 22.45a (2.6) Rockford
5. 11 Jacobie Welch 22.51a (0.7) East Kentwood
6. 11 Naythan Haslam 22.64a (-0.2) Wyandotte Roosevelt
7. 10 Winford Walker 22.65a (0.7) Saline
8. 10 Stephan Bracey 22.68a (0.7) East Kentwood
9. 12 Chris Neff 22.74a (2.6) Wyandotte Roosevelt
10. 12 VerShawn Patrick 22.77a (0.7) Salem
11. 10 Quin Broussard 23.00a (0.7) Grand Blanc
12. 12 Noah Mead 23.05a (0.7) Rockford
13. 12 Robbie Felton 23.09a (-0.2) Saline
14. 11 Carter Merrell 23.17a (2.6) Grand Blanc
15. 11 Lane Kirk 23.47a (-0.2) Monroe
16. 12 Trevor Nowaske 23.58a (-0.2) Salem
17. 9 Thomas Grant 23.64a (-0.2) Monroe
18. 12 Benjamin Walkusky 23.71a (0.7) Saline
19. 11 Jeron Kelley 23.80a (2.6) Macomb Dakota
20. 11 Mark Rivers 24.24a (0.7) Macomb Dakota
21. 9 Myles McNeal 24.50a (-0.2) Grand Blanc
22. 12 Toluwanimi Adeagbo 24.56a (-0.2) Macomb Dakota
11 Andrew Davis DNS (2.6) Salem
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Tyler Brenner 48.86a Rockford
2. 11 Anthony Kim 49.41a Grand Blanc
9 Christopher Chuparkoff 49.99a Saline
3. 12 Xavier Hill 50.04a Monroe
4. 11 Naythan Haslam 50.32a Wyandotte Roosevelt
5. 12 Zeina Mohamed 50.47a East Kentwood
6. 11 Nate Carlson 50.83a Rockford
7. 12 AJ Jeffries 51.20a East Kentwood
8. 12 Toluwanimi Adeagbo 51.51a Macomb Dakota
9. 11 TC Christian 52.01a Monroe
10. 12 Alex Blick 52.41a Rockford
11. 10 Quin Broussard 52.68a Grand Blanc
12. 10 Nathan Parker 52.75a Macomb Dakota
13. 11 Jordan Kurdi 52.78a Wyandotte Roosevelt
14. 9 Jacob Brunty 52.80a Saline
15. 11 Jhonathan Childs 53.10a Monroe
16. 10 Damon Hall 53.39a Wyandotte Roosevelt
17. 11 Jacobie Welch 53.72a East Kentwood
18. 12 Nathan Schubring 53.86a Salem
19. 12 Michael Robeson 54.19a Salem
20. 12 Shawn Murray 54.73a Macomb Dakota
21. 12 Taj Traylor 56.19a Salem
12 Spencer Leslie DNS Saline
12 Sean Duffy DQ Saline
10 Jeronn Body DNS Grand Blanc
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Cole Johnson 1:55.19a Rockford
2. 12 Chase Fedolak 1:56.75a Macomb Dakota
3. 11 William Westveer 1:59.01a East Kentwood
4. 12 Jacob (Larry) Popyk 1:59.95a Grand Blanc
5. 12 Alex Searl 2:01.26a Rockford
6. 12 Toby Mepham 2:01.58a Saline
7. 12 Demetrius Johnson 2:01.65a Wyandotte Roosevelt
8. 11 Austin Rippee 2:01.87a Grand Blanc
9. 12 Ryan Yaklin 2:02.59a Saline
10. 10 Josh Pohl 2:03.46a Salem
11. 10 Berry Matthews 2:03.49a Salem
12. 12 Brendan Mousseau 2:04.53a Macomb Dakota
13. 12 Julian Kipke 2:05.36a Rockford
14. 11 Rocco Jelsomeno 2:05.91a Wyandotte Roosevelt
15. 12 Nate Peterson 2:06.21a Grand Blanc
16. 10 Jacob Dykman 2:06.91a Saline
17. 9 Christian Tanner 2:07.53a East Kentwood
18. 10 Nick Newcomer 2:08.14a Monroe
19. 12 John Pham 2:08.60a East Kentwood
20. 9 Trevor Malik 2:08.83a Monroe
21. 10 Michael Sulkowski 2:11.06a Wyandotte Roosevelt
22. 10 Chad McCarthy 2:11.28a Monroe
23. 11 Joshua VanSlambrouck 2:16.32a Macomb Dakota
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Cole Johnson 4:24.37a Rockford
2. 12 Demetrius Johnson 4:25.09a Wyandotte Roosevelt
3. 11 Andrew Beyer 4:33.20a Salem
4. 10 Luke Haran 4:34.48a Salem
5. 11 Matthew Parran 4:35.82a Monroe
6. 10 Jack Grimm 4:35.92a Rockford
7. 12 Joshua Jaster 4:36.08a Macomb Dakota
8. 11 Cole Sobol 4:36.52a Grand Blanc
9. 12 Evan Koerschner 4:37.82a Saline
10. 11 David Carnago 4:38.51a Macomb Dakota
11. 11 Aidan Delfuoco 4:38.91a Saline
12. 11 Alec Teodori 4:38.99a Salem
13. 11 Jacob Maas 4:40.70a Monroe
14. 9 Trevor Malik 4:42.85a Monroe
15. 11 Mohamed Hisabu 4:44.47a East Kentwood
16. 12 Connor Meehan 4:46.91a Saline
17. 12 Chase Fedolak 4:48.03a Macomb Dakota
18. 11 Brendan Suski 4:50.73a Grand Blanc
19. 12 Estevan Vasquez 4:51.34a Wyandotte Roosevelt
20. 12 John Pham 4:55.17a East Kentwood
21. 10 Jacob Yingling 4:56.12a East Kentwood
22. 12 Colton Thompson 5:08.43a Wyandotte Roosevelt
12 Spencer Atkinson DNF Grand Blanc
11 Dayton Brown DQ Rockford
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Dayton Brown 10:01.65a Rockford
2. 10 Jack Grimm 10:03.96a Rockford
3. 11 Ryan Exell 10:04.02a Salem
4. 11 Matthew Parran 10:12.90a Monroe
5. 11 Nolan Teodori 10:14.07a Salem
6. 12 Tim Kellner 10:17.16a Rockford
7. 10 Joseph Jaster 10:25.76a Macomb Dakota
8. 12 Tyler Dew 10:26.86a Salem
9. 12 Mitchell MacDonald 10:29.33a Macomb Dakota
10. 11 Jacob Maas 10:32.56a Monroe
11. 12 Grant Prater 10:34.82a Monroe
12. 9 William Minnette 10:35.28a Saline
13. 11 Jules Muhizi 10:35.74a East Kentwood
14. 9 Jackson Turnbow 10:36.75a Grand Blanc
15. 11 David Walker 10:38.15a Macomb Dakota
16. 11 Lucas Finton 10:43.26a Grand Blanc
17. 9 Nathan Irgang 10:44.56a Saline
18. 11 Mohamed Hisabu 10:49.28a East Kentwood
19. 12 Ian Robertson 10:56.26a Wyandotte Roosevelt
20. 9 Cole Trese 11:03.58a Saline
21. 11 Cole Sobol 11:21.27a Grand Blanc
22. 10 Jacob Yingling 11:27.62a East Kentwood
12 Estevan Vasquez DNS Wyandotte Roosevelt
9 Gabriel Mullins DNS Wyandotte Roosevelt
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Job Mayhue 14.26a (1.2) East Kentwood
2. 12 Nicholas Isley 14.86a (1.2) Rockford
3. 12 Tyson Grant 15.07a (1.2) Monroe
4. 11 Isaiah Jackson 15.62a (1.2) East Kentwood
5. 12 Hudson Ruhlig 15.81a (1.2) Rockford
6. 11 Jimmie Kilgore 15.87a (1.2) East Kentwood
7. 10 Graham Jones 16.23a (1.2) Grand Blanc
8. 11 John Paul DeLa Cruz 16.24a (1.2) Salem
9. 12 Kyle Knight 16.25a (1.2) Macomb Dakota
10. 12 Andrew Hayward 16.29a (1.2) Rockford
11. 12 Ryan Farr 16.64a (1.2) Saline
12. 10 Travis Pritt 16.74a (1.2) Wyandotte Roosevelt
13. 11 Nico Kostiw 17.01a (1.3) Saline
14. 11 Andrew Astromovich 17.15a (1.2) Macomb Dakota
15. 11 Avery Williams 17.18a (1.2) Monroe
16. 9 Justin Tamplin 17.51a (1.3) Macomb Dakota
17. 10 Zack Gabanyicz 17.61a (1.3) Saline
18. 12 Taj Traylor 18.54a (1.3) Salem
19. 10 Hunter Scsavnicki 18.91a (1.3) Monroe
20. 11 Christian Cecil 19.99a (1.3) Wyandotte Roosevelt
21. 10 Jared Jones 20.25a (1.2) Grand Blanc
22. 9 Maxwell Balcer 20.73a (1.2) Grand Blanc
12 Christopher Mueller DNS (1.3) Salem
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Sharriff Dyer 39.10a Salem
2. 12 Tyson Grant 39.98a Monroe
3. 12 Nicholas Isley 39.99a Rockford
4. 11 Jimmie Kilgore 41.26a East Kentwood
5. 11 Avery Williams 41.56a Monroe
6. 11 John Paul DeLa Cruz 41.74a Salem
7. 12 Ryan Farr 42.32a Saline
8. 11 Isaiah Jackson 42.42a East Kentwood
9. 10 Travis Pritt 42.65a Wyandotte Roosevelt
10. 11 Billy Ndizeye 43.67a East Kentwood
11. 12 Hudson Ruhlig 43.86a Rockford
12. 10 Victor Zarour 44.06a Grand Blanc
13. 11 Nico Kostiw 44.33a Saline
14. 11 Kenny McCormack 44.37a Salem
15. 10 Eric Reuter 44.38a Saline
16. 12 Kyle Knight 44.75a Macomb Dakota
17. 9 Justin Tamplin 45.42a Macomb Dakota
18. 10 Kyle Kresnak 46.35a Macomb Dakota
19. 10 Hunter Scsavnicki 46.83a Monroe
20. 12 Andrew Hayward 48.87a Rockford
21. 12 Martin Bustos 49.04a Wyandotte Roosevelt
22. 11 Christian Cecil 49.15a Wyandotte Roosevelt
23. 10 Jared Jones 50.09a Grand Blanc
24. 10 Graham Jones 50.99a Grand Blanc
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Wind Team
1 Melvin Moseley 41.64a Rockford
2 Connor Hibbard 42.86a Saline
3 Jacob Toussaint 43.06a Monroe
4 VerShawn Patrick 43.09a Salem
5 Marlon Gleton 43.43a Wyandotte Roosevelt
6 Junior Hie 44.38a East Kentwood
7 Ondra Burkett 44.50a Grand Blanc
Jeron Kelley
Mark Rivers
Gabriel Holman
Dawson Sloan DNS Macomb Dakota
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Wind Team
1 Stephan Bracey 1:26.95a East Kentwood
2 Noah Mead 1:27.99a Rockford
3 VerShawn Patrick 1:28.02a Salem
4 TC Christian 1:28.44a Monroe
5 Christopher Chuparkoff 1:28.72a Saline
6 Anthony Kim 1:28.75a Grand Blanc
7 Naythan Haslam 1:30.66a Wyandotte Roosevelt
Jeron Kelley
Mark Rivers
Gabriel Holman
Dawson Sloan DNS Macomb Dakota
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Wind Team
1 Trevor Stephenson 3:19.30a East Kentwood
2 Tyler Brenner 3:22.84a Rockford
3 Anthony Kim 3:25.29a Grand Blanc
4 TC Christian 3:27.08a Monroe
5 Jordan Kurdi 3:32.58a Wyandotte Roosevelt
6 Toluwanimi Adeagbo 3:32.77a Macomb Dakota
7 Spencer Leslie 3:34.31a Saline
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Wind Team
1 Jeronn Body 8:04.15a Grand Blanc
2 Chase Fedolak 8:04.79a Macomb Dakota
3 Xavier Hill 8:12.37a Monroe
4 Berry Matthews 8:13.18a Salem
5 William Westveer 8:16.53a East Kentwood
6 Rocco Jelsomeno 8:21.58a Wyandotte Roosevelt
7 Aaron Milley 8:38.40a Saline
Evan Dubey
Dayton Brown
Alex Searl
Cole Johnson DNF Rockford
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Jason Ribbentrop 50-09.25 Macomb Dakota
2. 12 Jason Webley 50-07.00 East Kentwood
3. 10 Mazi Smith 50-04.00 East Kentwood
4. 11 Cory (CJ) Gildersleeve 49-02.00 Saline
5. 11 Alex Howie 49-01.00 Salem
6. 12 Nathan Powers 48-10.25 Saline
7. 12 Nicholas Isley 46-06.50 Rockford
8. 12 Hunter Chesebro 46-01.50 Rockford
9. 11 Harlan Pfefferle 43-10.50 Monroe
10. 12 Bennett Drake 43-04.25 Saline
11. 12 Chase Tweedale 43-00.00 Rockford
12. 11 Joel Linden 42-09.25 Grand Blanc
13. 10 Ashton Blackburn 42-00.50 Wyandotte Roosevelt
14. 10 Jesus Plasencia 42-00.00 Wyandotte Roosevelt
15. 9 Brandon Ross 41-06.00 Macomb Dakota
16. 9 James Mackey 41-05.25 East Kentwood
17. 12 Jeffrey Whalen 41-00.75 Salem
18. 11 Aidan Martini 40-11.50 Grand Blanc
19. 12 Andre-Mason 40-06.50 Grand Blanc
20. 11 Cole Chappell 38-10.50 Monroe
21. 12 Matthew Cook 38-06.50 Macomb Dakota
22. 11 Jacob Giorgi 37-08.50 Salem
23. 10 Thomas Kirby 34-09.00 Wyandotte Roosevelt
24. 10 Drew Prater 32-07.00 Monroe
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Brett Droski 158-03.00 Macomb Dakota
2. 11 Gavin McIntyre 154-06.00 Rockford
3. 11 Jason Ribbentrop 147-09.00 Macomb Dakota
4. 11 Cory (CJ) Gildersleeve 143-04.00 Saline
5. 12 Nathan Powers 141-11.00 Saline
6. 11 Alex Howie 141-00.00 Salem
7. 12 Hunter Chesebro 135-05.00 Rockford
8. 11 Aidan Martini 134-05.00 Grand Blanc
9. 11 Brandon Love 130-11.00 East Kentwood
10. 11 Kendall Green 130-06.00 Grand Blanc
11. 12 Nick Gracey 127-09.00 East Kentwood
12. 11 Cole Chappell 124-04.00 Monroe
13. 9 Josh Ledesma 122-02.00 East Kentwood
14. 12 Jeffrey Whalen 121-06.00 Salem
15. 12 Matthew Cook 119-02.00 Macomb Dakota
16. 10 Thomas Kirby 116-04.00 Wyandotte Roosevelt
17. 12 Chase Tweedale 116-00.00 Rockford
18. 11 Harlan Pfefferle 114-00.00 Monroe
19. 10 Jesus Plasencia 109-03.00 Wyandotte Roosevelt
20. 10 Drew Prater 103-00.00 Monroe
21. 11 Joel Linden 99-03.00 Grand Blanc
22. 9 Jackson King 98-07.00 Salem
23. 10 Ashton Blackburn 92-09.00 Wyandotte Roosevelt
24. 12 Bennett Drake 86-11.00 Saline
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Kyle Knight 6-03.00 Macomb Dakota
2. 12 Preston Filla 6-01.00 Saline
3. 11 Kevin Isley 6-01.00 Rockford
4. 12 Keenan Williamson 6-01.00 East Kentwood
5. 11 Avery Williams 5-11.00 Monroe
6. 12 Joshua Kyalangalilwa 5-11.00 East Kentwood
7. 10 Telsone Morisset 5-07.00 East Kentwood
7. 11 Chase Novak 5-07.00 Rockford
7. 9 Ethan Vargo 5-07.00 Grand Blanc
7. 11 Aiden Leverett 5-07.00 Rockford
7. 9 Thomas Grant 5-07.00 Monroe
12. 10 Chad McCarthy 5-07.00 Monroe
12. 12 Grant Peters 5-07.00 Saline
12. 12 Marvin Jennings 5-07.00 Grand Blanc
15. 9 Zachary Grant 5-07.00 Wyandotte Roosevelt
15. 10 Graham Jones 5-07.00 Grand Blanc
15. 10 Nathan Parker 5-07.00 Macomb Dakota
18. 10 Zack Gabanyicz 5-03.00 Saline
19. 11 Colin Swanson 5-03.00 Macomb Dakota
12 Cameron Grace NH Salem
10 Saad Syed NH Salem
10 Ben Dierker NH Salem
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Cale Snyder 14-06.00 Macomb Dakota
2. 12 Kyle Nouhan 14-06.00 Saline
3. 11 Eric Harris 14-00.00 Saline
4. 11 Trevor Stephenson 13-06.00 East Kentwood
5. 10 Jacob Mirandette 13-06.00 East Kentwood
6. 9 Colton Emeott 13-00.00 East Kentwood
7. 10 Luke Atzinger 12-06.00 Saline
8. 11 Reese Pankratz 12-06.00 Rockford
9. 11 Jonathan Bilko 12-00.00 Salem
10. 12 Samuel Kinsey 12-00.00 Monroe
11. 11 Austin Sheppard 12-00.00 Salem
12. 12 Zachary Wiltse 11-06.00 Monroe
13. 11 Cody Tapp 11-06.00 Salem
14. 10 Christian Mcbee 10-09.00 Monroe
14. 12 Martin Bustos 10-09.00 Wyandotte Roosevelt
16. 11 Grant Nemic 10-00.00 Rockford
16. 12 Erik Martin 10-00.00 Grand Blanc
18. 10 Logan Murphy 10-00.00 Rockford
19. 10 Dade Craig 9-00.00 Wyandotte Roosevelt
20. 9 Noah Murray 9-00.00 Macomb Dakota
9 Ethan Deberry NH Grand Blanc
10 Brandon Alkazir NH Macomb Dakota
12 Mason Faculak NH Grand Blanc
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Mason Phillips 22-11.50 Salem
2. 10 Stephan Bracey 20-10.00 East Kentwood
3. 11 Nio Walton 20-08.00 East Kentwood
4. 11 Chase Novak 20-04.00 Rockford
5. 10 Jacob Toussaint 20-01.00 Monroe
6. 12 Blake Bogan 19-06.50 Grand Blanc
7. 11 Donald Johnson 19-01.00 Grand Blanc
8. 12 Toluwanimi Adeagbo 19-01.00 Macomb Dakota
9. 9 Jared Banks 19-00.00 Monroe
10. 12 Andrew Hayward 18-10.00 Rockford
11. 9 Colton Emeott 18-09.00 East Kentwood
12. 12 Kyle Knight 18-06.00 Macomb Dakota
13. 9 Maxwell Balcer 18-02.00 Grand Blanc
14. 9 Kyle Greenwood 18-00.00 Saline
15. 11 Emmett Turner 17-10.00 Saline
16. 12 Taj Traylor 17-05.00 Salem
17. 11 Aiden Leverett 17-05.00 Rockford
18. 12 Preston Filla 17-03.00 Saline
19. 10 Gabriel Holman 17-01.00 Macomb Dakota
20. 12 Martin Bustos 16-08.50 Wyandotte Roosevelt
21. 9 Zachary Grant 16-06.00 Wyandotte Roosevelt
22. 11 Christian Munoz 16-01.00 Wyandotte Roosevelt
23. 11 Cody Tapp 16-00.00 Salem
24. 9 Anthony Harris 12-08.00 Monroe
Womens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 9 Ava Qeneisha Young 12.05a (2.7) East Kentwood
2. 12 Kyana Evans 12.06a (2.7) Wyandotte Roosevelt
3. 9 Grace Gohl 12.20a (2.7) Rockford
4. 12 Chloe Foster 12.44a (2.1) Ann Arbor Skyline
5. 12 Rose Russo 12.45a (2.7) Jenison
6. 9 Rachel Russo 12.61a (2.1) Jenison
7. 12 Daisy Neff 12.66a (2.7) Wyandotte Roosevelt
8. 12 Jada Weatherspoon 12.80a (2.1) Ann Arbor Skyline
9. 11 Taylor Weatherford 12.94a (2.1) Ann Arbor Skyline
10. 12 Tensey Gavalis 12.98a (2.1) Rockford
11. 12 Johnaya Davis 12.99a (2.7) Southgate Anderson
12. 10 Abby Nash 13.04a (2.1) Rockford
13. 9 Airiana Louie-Cameren 13.04a (0.8) Macomb Dakota
14. 11 Jerica Parker 13.07a (2.1) Brownstown Woodhaven
15. 12 Deshownna Kirkland 13.14a (2.1) East Kentwood
16. 9 Autumn Smith 13.23a (0.8) Salem
17. 12 Ayanda Brydie 13.24a (0.8) Salem
18. 11 Constantina Sinani 13.25a (0.8) Southgate Anderson
19. 9 Kate Hudkins 13.27a (2.7) East Kentwood
20. 12 Lauren Ogarek 13.38a (0.8) Salem
21. 9 Sydney Lazarek 13.40a (0.8) Wyandotte Roosevelt
22. 10 Kaylee Koch 13.41a (0.8) Macomb Dakota
23. 11 Fayth Dunbar 13.62a (1.8) Brownstown Woodhaven
24. 11 Brenna Butkovich 13.67a (2.7) Macomb Dakota
25. 12 Lindsey Machcinski 13.67a (0.8) Brownstown Woodhaven
26. 10 A'lana Johnson-Wheeler 14.14a (1.8) Southgate Anderson
12 Victoria Eamus FS (1.8) Jenison
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 9 Grace Gohl 24.70a (1.2) Rockford
2. 12 Chloe Foster 24.82a (1.2) Ann Arbor Skyline
3. 9 Taylor Korytkowski 25.15a (1.2) Rockford
4. 12 Daisy Neff 25.20a (1.2) Wyandotte Roosevelt
5. 9 Ava Qeneisha Young 25.38a (1.2) East Kentwood
6. 12 Tensey Gavalis 26.29a (1.3) Rockford
7. 12 Johnaya Davis 26.32a (1.2) Southgate Anderson
8. 11 Madeline Kernahan 26.41a (1.2) Salem
9. 9 Airiana Louie-Cameren 26.94a (1.3) Macomb Dakota
10. 10 Kaila Hemphill 27.01a (1.3) Brownstown Woodhaven
11. 12 Lauren Ogarek 27.02a (1.3) Salem
12. 10 Kylie Clark 27.36a (1.3) Jenison
13. 11 Constantina Sinani 27.39a (1.3) Southgate Anderson
14. 12 Deshownna Kirkland 27.41a (1.2) East Kentwood
15. 11 Emily Judkins 27.55a (1.3) Ann Arbor Skyline
16. 9 Kate Hudkins 27.60a (1.3) East Kentwood
17. 10 Mady Tease 27.71a (1.3) Jenison
18. 11 Taylor Weatherford 27.72a (1.3) Ann Arbor Skyline
19. 10 Julia Devine 28.10a (1.3) Salem
20. 11 Fayth Dunbar 28.20a (1.3) Brownstown Woodhaven
21. 11 Kalyn Willis 28.25a (1.3) Brownstown Woodhaven
22. 9 Jenna Kanack 30.24a (1.3) Wyandotte Roosevelt
11 Alayna Vernon DQ (1.3) Macomb Dakota
11 Jamie Grabowski DQ (1.3) Jenison
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Chloe Foster 55.56a Ann Arbor Skyline
2. 12 Kyana Evans 55.89a Wyandotte Roosevelt
3. 9 Taylor Korytkowski 57.73a Rockford
4. 9 Trinity Bracey 59.64a East Kentwood
5. 12 Paige Wilson 1:01.07a Rockford
6. 12 Tyra Hunt 1:01.08a East Kentwood
7. 9 Zsofia Hull 1:01.56a Ann Arbor Skyline
8. 12 Rose Russo 1:01.63a Jenison
9. 12 Kayla Clark 1:02.34a Jenison
10. 11 Victoria Austin 1:03.14a Rockford
11. 11 Amari Smith 1:03.92a East Kentwood
12. 10 Angie Zefi 1:04.89a Macomb Dakota
13. 9 Dana Avery 1:05.05a Brownstown Woodhaven
14. 9 Ayanna Bell 1:05.38a Ann Arbor Skyline
15. 11 Julianna Palmer 1:06.19a Wyandotte Roosevelt
16. 12 Jewel Burks 1:06.80a Wyandotte Roosevelt
17. 10 Zoe Fuciarelli 1:07.19a Salem
18. 10 Mya Richter 1:08.28a Jenison
19. 10 Emma Strieter 1:08.34a Salem
20. 11 Sera Demou 1:09.14a Southgate Anderson
21. 10 Chloe Chirco 1:09.38a Macomb Dakota
22. 11 Sheila-Marie Payne 1:09.68a Macomb Dakota
23. 12 Peyton Ratusznik 1:09.89a Brownstown Woodhaven
24. 9 Melody Southworth 1:14.40a Southgate Anderson
25. 10 Jackie Plaza 1:19.44a Southgate Anderson
11 Haven Essien DNS Salem
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Molly Weir 2:20.65a Rockford
2. 11 Caleigh Dunn 2:22.12a Rockford
3. 12 Faith Kiprotich 2:25.12a East Kentwood
4. 10 Lillian Peck 2:26.98a Ann Arbor Skyline
5. 10 Hallie Younglas 2:27.11a Salem
6. 11 Hannah Jeffress 2:27.25a Salem
7. 10 Gabby Feltz 2:28.91a Wyandotte Roosevelt
8. 11 Lauren Buckner 2:29.43a Southgate Anderson
9. 12 Caroline Nguyen 2:30.38a East Kentwood
10. 10 Meredith Peck 2:31.32a Ann Arbor Skyline
11. 11 Lauren Vasquez 2:32.08a Jenison
12. 12 Breanna Ammerman 2:32.35a Jenison
13. 10 Marnie Waggoner 2:32.82a Salem
14. 12 Julia Kanack 2:33.60a Wyandotte Roosevelt
15. 11 Riley Tanner 2:34.93a East Kentwood
16. 12 Sula Argyris 2:35.71a Brownstown Woodhaven
17. 11 Nicole Speare 2:36.15a Southgate Anderson
18. 10 Laila Correa 2:36.66a Wyandotte Roosevelt
19. 9 Iman Hathaway 2:36.82a Ann Arbor Skyline
20. 11 Elizabeth Gray 2:36.93a Macomb Dakota
21. 9 Elizabeth Bennett 2:37.84a Rockford
22. 11 Sera Demou 2:39.53a Southgate Anderson
23. 12 Alexia Tsakiris 2:40.70a Brownstown Woodhaven
24. 10 Izabella Gowen 2:41.21a Macomb Dakota
25. 9 Jemma Kelly 2:42.86a Macomb Dakota
26. 11 Audrey Jesue 2:50.96a Brownstown Woodhaven
9 Olivia Davis DQ Jenison
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Ericka VanderLende 5:01.55a Rockford
2. 11 Camryn Gabriel 5:12.60a Rockford
3. 11 Caleigh Dunn 5:13.11a Rockford
4. 11 Lauren Buckner 5:17.51a Southgate Anderson
5. 11 Shea Wilson 5:21.50a Salem
6. 12 Maggie Pawelczyk 5:22.10a Wyandotte Roosevelt
7. 11 Lydia Gilbert 5:27.64a Ann Arbor Skyline
8. 9 Tori Vanderveen 5:32.83a Jenison
9. 12 Julia Kanack 5:34.01a Wyandotte Roosevelt
10. 12 Faith Kiprotich 5:35.95a East Kentwood
11. 10 Mikayla Borg 5:36.42a Southgate Anderson
12. 10 Sydney Kelley 5:37.62a Southgate Anderson
13. 9 Iman Hathaway 5:37.65a Ann Arbor Skyline
14. 10 Hannah Faustyn 5:37.66a Macomb Dakota
15. 11 Emma Pinchak 5:38.91a East Kentwood
16. 12 Allyson Slone 5:39.92a Macomb Dakota
17. 11 Emily Sytsma 5:45.27a Jenison
18. 10 Anna Kubinski 5:46.00a Salem
19. 11 Riley Tanner 5:47.55a East Kentwood
20. 12 Sula Argyris 5:50.42a Brownstown Woodhaven
21. 9 Ashley Winger 5:53.00a Jenison
22. 10 Anna Cole 5:55.59a Wyandotte Roosevelt
23. 11 Jessica Hughes 5:58.49a Salem
24. 12 Jessica Hawkins 6:01.07a Brownstown Woodhaven
25. 10 Izabella Gowen 6:05.52a Macomb Dakota
26. 11 Victoria Miller 6:07.55a Ann Arbor Skyline
27. 11 Audrey Jesue 6:12.29a Brownstown Woodhaven
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Ericka VanderLende 11:27.94a Rockford
2. 11 Camryn Gabriel 11:33.52a Rockford
3. 11 Chrysanthe Patselas 11:50.05a Ann Arbor Skyline
4. 11 Camille Kukor 11:52.74a Ann Arbor Skyline
5. 9 Tori Vanderveen 11:55.44a Jenison
6. 12 Melanie Farley 12:00.18a Wyandotte Roosevelt
7. 10 Emma Everhart - Deckard 12:02.97a Rockford
8. 10 Gabby Mancini 12:08.23a Salem
9. 10 Hannah Faustyn 12:10.48a Macomb Dakota
10. 11 Arianna Wegienka 12:21.24a Brownstown Woodhaven
11. 10 Sydney Kelley 12:29.22a Southgate Anderson
12. 12 Lexi Kapla 12:32.41a Jenison
13. 10 Laila Correa 12:36.09a Wyandotte Roosevelt
14. 10 Amelia Topolinski 12:37.02a Jenison
15. 11 Emma Pinchak 12:38.04a East Kentwood
16. 10 Rylie Yager 13:06.72a Macomb Dakota
17. 9 Maggie Schmidt 13:15.32a Ann Arbor Skyline
18. 9 Kelly Cassette 13:15.98a Brownstown Woodhaven
19. 10 Anna Kubinski 13:17.45a Salem
20. 10 Madison Grant 13:18.20a Salem
21. 9 Shelly Pham 13:20.18a East Kentwood
22. 12 Jessica Hawkins 13:21.12a Brownstown Woodhaven
23. 10 Ashley Brown 13:21.91a Macomb Dakota
24. 12 Shayla Pham 13:28.54a East Kentwood
25. 11 MacKenzie Yanke 13:59.16a Southgate Anderson
10 Jordyn Burks DNS Wyandotte Roosevelt
10 Mikayla Borg DNS Southgate Anderson
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Daijah Collier 15.01a (1.1) East Kentwood
2. 11 Haven Essien 15.04a (1.1) Salem
3. 9 Sarinity Bracey 15.40a (1.1) East Kentwood
4. 12 Olivia Rademacher 15.58a (1.1) Rockford
5. 11 Veyola Kenyi 16.38a (1.1) East Kentwood
6. 11 Maci Rozich 16.44a (1.1) Jenison
7. 10 McKenna Wojcicki 16.47a (1.1) Macomb Dakota
8. 11 Olivia Johnson 16.54a (1.6) Wyandotte Roosevelt
9. 11 Emily Judkins 16.64a (1.6) Ann Arbor Skyline
10. 11 Brianna Schenk 16.65a (1.6) Macomb Dakota
11. 9 Makayla Ward 16.69a (1.6) Salem
12. 12 Allyson Faulkner 16.89a (1.1) Rockford
13. 12 Lindsey Machcinski 17.04a (1.6) Brownstown Woodhaven
14. 10 Natalie Huls 17.34a (1.6) Rockford
15. 12 Ashley Koval 17.73a (1.5) Wyandotte Roosevelt
16. 9 Madilyn Pitcher-Reinhard 18.03a (1.5) Brownstown Woodhaven
17. 11 Jamie Grabowski 18.20a (1.5) Jenison
18. 11 Victoria Smitley 18.29a (1.5) Macomb Dakota
19. 9 Kenna Rozich 18.38a (1.5) Jenison
20. 11 Ella Eliason 18.72a (1.5) Ann Arbor Skyline
21. 9 Jenna Kanack 19.29a (1.5) Wyandotte Roosevelt
22. 10 Chloe Wilkerson 19.31a (2.4) Southgate Anderson
23. 10 Julia Devine 20.31a (2.4) Salem
11 Ta'Nia Woolfolk FS (1.6) Brownstown Woodhaven
10 Madeline Nicholas DNS (1.6) Ann Arbor Skyline
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 9 Sarinity Bracey 45.26a East Kentwood
2. 12 Olivia Rademacher 45.45a Rockford
3. 10 McKenna Wojcicki 47.74a Macomb Dakota
4. 10 Madeline Nicholas 48.28a Ann Arbor Skyline
5. 11 Maci Rozich 48.52a Jenison
6. 11 Olivia Johnson 48.91a Wyandotte Roosevelt
7. 11 Ta'Nia Woolfolk 48.96a Brownstown Woodhaven
8. 9 Layla Hunt 49.24a East Kentwood
9. 9 Peyton Korytkowski 49.78a Rockford
10. 12 Allyson Faulkner 50.45a Rockford
11. 12 Erin McCann 50.49a Salem
12. 11 Daijah Collier 51.25a East Kentwood
13. 12 Lindsey Machcinski 51.35a Brownstown Woodhaven
14. 11 Ella Eliason 51.36a Ann Arbor Skyline
15. 9 Kenna Rozich 51.42a Jenison
16. 9 Madilyn Pitcher-Reinhard 51.60a Brownstown Woodhaven
17. 12 Anna Kelley 51.65a Jenison
18. 11 Lindsey Garrett 53.40a Ann Arbor Skyline
19. 9 Alexa Hempel 54.08a Macomb Dakota
20. 9 Makayla Ward 54.38a Salem
21. 9 Sydney Lazarek 54.89a Wyandotte Roosevelt
22. 12 Ashley Koval 54.93a Wyandotte Roosevelt
23. 10 Chloe Wilkerson 55.87a Southgate Anderson
24. 10 Emma Strieter 56.15a Salem
25. 11 Victoria Smitley 59.18a Macomb Dakota
26. 11 Rachel Mulraney 1:03.53a Southgate Anderson
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
Ava Qeneisha Young
Kate Hudkins
Sarinity Bracey
Gabriela Leon 48.35a East Kentwood
Tensey Gavalis
Casey Lenon
Grace Gohl
Abby Nash 48.55a Rockford
Mady Tease
Rachel Russo
Kylie Clark
Rose Russo 49.44a Jenison
Jerica Parker
Lindsey Machcinski
Kaila Hemphill
Ta'Nia Woolfolk 51.18a Brownstown Woodhaven
Renee Faulkner
Jada Weatherspoon
Taylor Weatherford
Emily Judkins 51.33a Ann Arbor Skyline
Ayanda Brydie
Julia Devine
Lauren Ogarek
Autumn Smith 51.38a Salem
Olivia Johnson
Jenna Kanack
Haley Luna
Sydney Lazarek 53.85a Wyandotte Roosevelt
Rachel Mulraney
Melody Southworth
Liberty Mitchell
A'lana Johnson-Wheeler 57.42a Southgate Anderson
Brenna Butkovich
Samiah Banks-Oliver
Alayna Vernon
Kaylee Koch DQ Macomb Dakota
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Wind Team
1 Taylor Korytkowski 1:40.57a Rockford
2 Ava Qeneisha Young 1:42.49a East Kentwood
3 Olivia Johnson 1:43.45a Wyandotte Roosevelt
4 Ayanda Brydie 1:47.65a Salem
5 Mady Tease 1:48.58a Jenison
6 Taylor Weatherford 1:48.78a Ann Arbor Skyline
7 Jerica Parker 1:49.11a Brownstown Woodhaven
8 Constantina Sinani 1:51.04a Southgate Anderson
9 Brenna Butkovich 1:51.92a Macomb Dakota
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Wind Team
1 Casey Lenon 3:56.81a Rockford
2 Zsofia Hull 3:59.99a Ann Arbor Skyline
3 Tyra Hunt 4:02.47a East Kentwood
4 Daisy Neff 4:13.16a Wyandotte Roosevelt
5 Mikayla Borg 4:17.01a Southgate Anderson
6 Kayla Clark 4:17.45a Jenison
7 Erin McCann 4:22.99a Salem
8 McKenna Wojcicki 4:26.93a Macomb Dakota
9 Sula Argyris 4:39.29a Brownstown Woodhaven
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Wind Team
1 Avery Lockwood 9:35.15a Rockford
2 Chrysanthe Patselas 9:41.57a Ann Arbor Skyline
3 Melanie Farley 9:45.22a Wyandotte Roosevelt
4 Faith Kiprotich 9:51.22a East Kentwood
5 Mikayla Borg 9:53.25a Southgate Anderson
6 Hannah Jeffress 9:59.28a Salem
7 Lauren Vasquez 10:18.75a Jenison
8 Sula Argyris 10:28.22a Brownstown Woodhaven
9 Jemma Kelly 10:39.62a Macomb Dakota
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Kaleigh Flowers 38-01.00 East Kentwood
2. 10 Lyniah Wilson 38-00.25 Salem
3. 12 Shelby Nyboer 36-02.00 Jenison
4. 11 Madison Hamilton 34-06.50 Wyandotte Roosevelt
5. 12 Kahshiada Kidd 34-05.00 Ann Arbor Skyline
6. 10 Kayla Smith 34-03.00 Brownstown Woodhaven
7. 11 Erika Glowe 33-11.00 East Kentwood
8. 11 Natalie Clum 33-04.75 Rockford
9. 11 Marina Salazar 32-05.00 Ann Arbor Skyline
10. 12 Jaylla Dooley 32-03.50 East Kentwood
11. 12 Donnicia Knott 32-02.00 Macomb Dakota
12. 11 Michelle Robinson 32-01.25 Wyandotte Roosevelt
13. 10 Jenna Sydlowski 31-01.00 Salem
14. 12 Markayla Hickman 30-08.50 Brownstown Woodhaven
15. 11 Mya Remtema 30-02.25 Rockford
16. 12 Alexis Hawkins 29-11.00 Macomb Dakota
17. 11 Danielle Colegrove 29-10.00 Rockford
18. 11 Chloe Hadden 29-07.25 Macomb Dakota
19. 9 Janae Faulkner 29-05.75 Ann Arbor Skyline
20. 10 Kamil Skelton 29-05.25 Salem
21. 11 Emilee Kessler 29-01.50 Southgate Anderson
22. 11 Tori Clark 27-07.00 Southgate Anderson
23. 10 Remington Grit 27-07.00 Jenison
24. 9 Keyera Hickman 26-04.00 Brownstown Woodhaven
25. 12 Brooke Anderson 25-08.75 Jenison
26. 10 Sara Creech 25-00.50 Wyandotte Roosevelt
27. 11 Shantalle Brooks 24-08.25 Southgate Anderson
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 11 Emily Droski 116-03.00 Macomb Dakota
2. 11 Natalie Clum 115-02.00 Rockford
3. 11 Kaleigh Flowers 107-04.00 East Kentwood
4. 11 Marina Salazar 105-09.00 Ann Arbor Skyline
5. 11 Madison Hamilton 105-04.00 Wyandotte Roosevelt
6. 11 Denise Gamanga 102-08.00 East Kentwood
7. 11 Michelle Robinson 99-00.00 Wyandotte Roosevelt
8. 11 Chloe Hadden 98-01.00 Macomb Dakota
9. 12 Alexandra Johnson 95-07.00 Salem
10. 11 Erika Glowe 94-08.00 East Kentwood
11. 12 Shelby Nyboer 94-02.00 Jenison
12. 10 Kayla Smith 94-00.00 Brownstown Woodhaven
13. 12 Rachel Lepper 91-05.00 Salem
14. 10 Jenna Sydlowski 89-08.00 Salem
15. 12 Brooke Anderson 89-06.00 Jenison
16. 12 Markayla Hickman 89-04.00 Brownstown Woodhaven
17. 12 Donnicia Knott 88-02.00 Macomb Dakota
18. 11 Danielle Colegrove 83-05.00 Rockford
19. 10 Jordan Reyes 82-09.00 Brownstown Woodhaven
20. 10 Remington Grit 77-10.00 Jenison
21. 12 Kahshiada Kidd 73-04.00 Ann Arbor Skyline
22. 11 Rachel Mulraney 72-00.00 Southgate Anderson
23. 11 Shantalle Brooks 69-09.00 Southgate Anderson
24. 11 Laura Bogart 69-07.00 Southgate Anderson
25. 11 Mya Remtema 68-04.00 Rockford
26. 10 Sara Creech 66-07.00 Wyandotte Roosevelt
27. 9 Janae Faulkner 64-11.00 Ann Arbor Skyline
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 10 Savannah McLauchlan 5-04.00 Macomb Dakota
2. 11 Veyola Kenyi 5-04.00 East Kentwood
3. 9 Makayla Ward 5-02.00 Salem
4. 12 Amanda Eslinger 5-00.00 Rockford
5. 12 Markayla Hickman 4-06.00 Brownstown Woodhaven
5. 12 Anna Kelley 4-06.00 Jenison
5. 11 Sheila-Marie Payne 4-06.00 Macomb Dakota
5. 10 Alexis Lamancusa 4-06.00 Rockford
5. 11 Erika Glowe 4-06.00 East Kentwood
5. 9 Haley Luna 4-06.00 Wyandotte Roosevelt
5. 10 Kaylee Koch 4-06.00 Macomb Dakota
5. 12 Deshownna Kirkland 4-06.00 East Kentwood
13. 12 Maketa Mattimore 4-06.00 Ann Arbor Skyline
14. 10 Kaitlin Mockaitis 4-06.00 Salem
14. 10 Annika Schmitt 4-06.00 Salem
14. 11 Julia Bogart 4-06.00 Southgate Anderson
14. 11 Madison Hamilton 4-06.00 Wyandotte Roosevelt
18. 10 Mady Tease 4-02.00 Jenison
18. 12 Jenna Smaby 4-02.00 Jenison
18. 11 Josie Chey 4-02.00 Ann Arbor Skyline
18. 12 Molly Weir 4-02.00 Rockford
22. 9 Ayanna Bell 4-02.00 Ann Arbor Skyline
12 Ashley Koval NH Wyandotte Roosevelt
11 Ta'Nia Woolfolk NH Brownstown Woodhaven
11 LeNedra Sails NH Brownstown Woodhaven
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Gabriela Leon 12-03.00 East Kentwood
2. 12 Alexandra Sinani 10-03.00 Southgate Anderson
2. 10 Kaylee Koch 10-03.00 Macomb Dakota
4. 10 Reagan Ammon 9-03.00 Rockford
5. 9 Alexa Hempel 8-09.00 Macomb Dakota
6. 11 Julia Bogart 8-09.00 Southgate Anderson
6. 10 Taylor Cullen 8-09.00 Rockford
8. 11 Isabella DiMilia 8-09.00 Brownstown Woodhaven
9. 10 Emily Yao 8-00.00 Ann Arbor Skyline
9. 9 Megan Jelinek 8-00.00 Rockford
11. 9 Sam Barber 7-00.00 Ann Arbor Skyline
11. 12 Marisa Rowland 7-00.00 Salem
13. 9 Shayna Nelson 7-00.00 East Kentwood
14. 9 Kate Hudkins 7-00.00 East Kentwood
15. 9 Kyla Hadden 6-00.00 Brownstown Woodhaven
15. 9 Makayla Ward 6-00.00 Salem
15. 12 Christi Kent 6-00.00 Brownstown Woodhaven
15. 12 Ashley Koval 6-00.00 Wyandotte Roosevelt
15. 10 Markela Brown 6-00.00 Ann Arbor Skyline
20. 10 Sara Creech 6-00.00 Wyandotte Roosevelt
20. 11 Katelynn Myers 6-00.00 Southgate Anderson
11 Alayna Vernon NH Macomb Dakota
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Wind Team
1. 12 Gabriela Leon 17-07.00 East Kentwood
2. 11 Haven Essien 17-06.50 Salem
3. 12 Kyana Evans 16-11.00 Wyandotte Roosevelt
4. 12 Tyra Hunt 16-07.00 East Kentwood
5. 10 Kaila Hemphill 16-05.00 Brownstown Woodhaven
6. 12 Jada Weatherspoon 16-02.50 Ann Arbor Skyline
7. 11 Emily Droski 15-11.50 Macomb Dakota
8. 11 Kalyn Willis 15-07.00 Brownstown Woodhaven
9. 12 Jenna Smaby 15-05.50 Jenison
10. 11 Julia Bogart 15-02.00 Southgate Anderson
11. 11 Ella Eliason 15-02.00 Ann Arbor Skyline
12. 9 Layla Hunt 15-00.50 East Kentwood
13. 12 Allyson Faulkner 14-11.50 Rockford
14. 12 Cecilia McIntosh 14-11.00 Salem
15. 12 Maketa Mattimore 14-11.00 Ann Arbor Skyline
16. 12 Nadya Woodson 14-08.00 Brownstown Woodhaven
17. 10 Kaitlyn Knapp 14-06.00 Macomb Dakota
18. 10 Ashlyn Tapp 14-04.50 Salem
19. 11 Constantina Sinani 14-03.00 Southgate Anderson
20. 10 Savannah McLauchlan 14-01.00 Macomb Dakota
21. 12 Anna Kelley 13-11.00 Jenison
22. 10 Alexis Lamancusa 13-10.50 Rockford
23. 12 Victoria Eamus 13-08.50 Jenison
24. 9 Jenna Kanack 13-01.50 Wyandotte Roosevelt
25. 10 Natalie Huls 13-01.00 Rockford
26. 11 Hannah Jakaus 12-06.00 Wyandotte Roosevelt