Lakeview Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.99 | Ahkarree Petteway | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
14.87 | Hanna Nadeau | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
28.25 | Ahkarree Petteway | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
30.64 | Kenadee Roper | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
31.40 | Eve Roberts | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:06.88 | Kenadee Roper | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
1:11.10 | Eve Roberts | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
1:13.40 | Grace Hopkins | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:38.86 | Kyra Perez | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
2:59.05 | SB | Kenadee Roper | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
3:04.83 | Ally Daniels | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
6:24.63 | Stevey Hogal | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6:46.83 | Ally Daniels | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
1:00.00 | Elaina Painter | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
2:00.00 | Brenna Graham | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4:00.00 | Zena Enbody | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
5:00.00 | Zayda Melinowski | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
59.27 | Leah Miller | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
1:03.17 | Elaina Painter | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
1:06.46 | Brenna Graham | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
1:07.43 | SB | Zena Enbody | 5th | Finals H1 | Complete Results |
1:11.62 | Zayda Melinowski | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
57.44 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:02.50 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
5:08.08 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
13:09.36 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-0 | Eve Roberts | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
13-4.5 | Hanna Nadeau | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
12-10.75 | SB | Mia Mccrumb | 5th | Finals H1 | Complete Results |
12-7 | Elaina Painter | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
12-6.25 | SB | Grace Hopkins | 8th | Finals H1 | Complete Results |
11-0.5 | SB | Lexis Harmon | 13th | Finals H1 | Complete Results |
Pole Vault | |||||
7-0 | Kyra Perez | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6-0 | SB | Viviane Hill | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
73-5.25 | SB | Lauren Marfio | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
46-3.75 | Francis Cornell | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
45-3.5 | Lindsay Corwin | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
38-5 | Jordyn Papendick | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
36-2.25 | Kristina Brown | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
25-4 | Lauren Marfio | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
23-10.5 | SB | Francis Cornell | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
20-1.5 | Lindsay Corwin | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
17-9.5 | SB | Jordyn Papendick | 11th | Finals H1 | Complete Results |
17-4 | SB | Kristina Brown | 13th | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.73 | Addison Mitchell | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
12.25 | Alex Parker | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
12.80 | Charley Sweet | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
12.81 | Jacob Andriachi | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
23.83 | Addison Mitchell | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
25.53 | Alex Parker | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
25.88 | Aaron Mitchell | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
56.70 | Charley Sweet | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
57.47 | Ricky Harvey | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
1:04.55 | Michael Grzegorczyk | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:09.20 | David Larsen | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
2:27.10 | Max Fisk | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
2:31.14 | Jacob Peasley | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
2:49.39 | SB | Malichi Daniels | 7th | Finals H1 | Complete Results |
2:53.87 | SB | Michael Grzegorczyk | 8th | Finals H1 | Complete Results |
3:23.34 | SB | Antonio Leija | 9th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:22.72 | Max Fisk | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
5:36.40 | Jacob Mckraig | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
5:57.32 | Malichi Daniels | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
7:22.35 | Antonio Leija | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
12:48.38 | Riley Mckenna | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
16:03.33 | SB | Josh Sobie | 4th | Finals H1 | Complete Results |
16:51.34 | Antonio Leija | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
19.51 | Dan Jaquays | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
21.44 | SB | Joe Wyman | 4th | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
50.71 | Dan Jaquays | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
53.51 | Honza Lorenc | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
54.69 | Josh Case | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
48.36 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:56.00 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:56.76 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
11:26.77 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-10 | Ricky Harvey | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
5-8 | SB | Aaron Mitchell | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
5-6 | Jaylin Robins | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
18-2.5 | Alex Parker | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
18-0.5 | SB | Cameron Harmon | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
17-9 | Ricky Harvey | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
15-1 | Jacob Peasley | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
14-8.5 | SB | Jacob Andriachi | 6th | Finals H1 | Complete Results |
14-5.75 | Jaylin Robins | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
12-6 | SB | Jeremiah Ropeleski | 1st | Finals H1 | Complete Results |
12-0 | Nic Ruvalacaba | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
9-6.01 | Brenndan Kurtze | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
9-6 | SB | Austin Perez | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
123-9 | Mike Zerka | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
100-0.75 | SB | Ian Kozinski | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
92-11.75 | SB | Cameron Moore | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
92-10.5 | Riley Nunley | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
87-5.5 | Ryan Kosinski | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
87-2 | SB | Luke Nunley | 6th | Finals H1 | Complete Results |
83-3.75 | Riley Camp | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
82-8.5 | SB | Riley Mckenna | 8th | Finals H1 | Complete Results |
82-7.75 | SB | Brad Case | 9th | Finals H1 | Complete Results |
75-0.5 | Mitch Englund | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
65-1 | Skyler Pickel | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
43-4.5 | Mike Zerka | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
38-1 | Ryan Kosinski | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
35-4 | SB | Riley Camp | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
35-0 | Dan Jaquays | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
32-7 | SB | Luke Nunley | 5th | Finals H1 | Complete Results |
32-7 | SB | Charley Sweet | 6th | Finals H1 | Complete Results |
29-3 | Cameron Moore | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
27-11 | SB | Mitch Englund | 8th | Finals H1 | Complete Results |
27-0 | Ian Kozinski | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
24-4.5 | SB | Brad Case | 10th | Finals H1 | Complete Results |
23-8 | SB | Skyler Pickel | 11th | Finals H1 | Complete Results |