Mens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Miles McFarland 11.46a Essexville Garber
2. 10 Jack Shreve 11.71a Millington
3. 10 Alec Yagiela 11.71a Frankenmuth
4. 11 Logan Rutledge 11.91a North Branch
5. 9 Derrick Mushatt 11.91a Bridgeport
6. 10 Josh Boyne 11.92a North Branch
7. 10 Kyle Severn 12.15a Caro
8. 11 Sean Reider 12.28a Frankenmuth
100 Meters Varsity - Prelims
PL YR Name Mark Team
1. 12 Miles McFarland 11.69a Essexville Garber
4. 9 Derrick Mushatt 11.76a Bridgeport
2. 10 Jack Shreve 11.80a Millington
3. 10 Josh Boyne 11.80a North Branch
5. 11 Logan Rutledge 11.85a North Branch
6. 10 Alec Yagiela 11.86a Frankenmuth
7. 10 Kyle Severn 12.09a Caro
8. 11 Sean Reider 12.18a Frankenmuth
9. 12 Keaton Zimmerman 12.19a Caro
10. 11 Trevor Tyree 12.23a Birch Run
11. 12 Kyle Parvin 12.24a North Branch
12. 12 Leo Dorr III 12.57a Birch Run
13. 9 Dylan Ihrig 12.61a Frankenmuth
14. 11 Kody Wheeler 12.72a SR Otisville LakeVille
15. 12 Ryan Ross 12.96a PR Otisville LakeVille
16. 11 Derek Michels 13.04a Birch Run
17. 9 Max Michalski 13.05a Essexville Garber
18. 9 Graham Campbell 13.24a Essexville Garber
19. 12 Chris Lanoue 13.38a Otisville LakeVille
20. 12 Moeto Kawanishi 13.39a Caro
21. 9 Finnigan Drubin 14.23a Millington
22. 9 Johnathon Kayfes 14.44a Millington
23. 10 Edgar Buendia 15.10a Bridgeport
9 Cedrick Brown DNS Bridgeport
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Johnathon Voelker 23.36a PR Birch Run
2. 10 Jack Shreve 23.50a Millington
3. 11 Logan Rutledge 23.62a North Branch
4. 9 Derrick Mushatt 23.68a Bridgeport
5. 12 Avis Burrell 23.71a Bridgeport
6. 10 Caleb Graves 24.79a Caro
7. 12 Keaton Zimmerman 24.82a Caro
12 Darrel Washington DQ Otisville LakeVille
200 Meters Varsity - Prelims
PL YR Name Mark Team
1. 9 Derrick Mushatt 23.26a PR Bridgeport
4. 10 Jack Shreve 23.40a PR Millington
5. 11 Logan Rutledge 23.43a North Branch
2. 11 Johnathon Voelker 23.50a Birch Run
3. 12 Darrel Washington 23.51a PR Otisville LakeVille
6. 12 Avis Burrell 24.00a Bridgeport
7. 12 Keaton Zimmerman 24.12a SR Caro
8. 10 Caleb Graves 24.32a Caro
9. 12 Jared Davis 24.32a Frankenmuth
10. 12 Salvador Suau-Frontera 24.37a PR North Branch
11. 11 Hunter Schluckebier 24.78a Frankenmuth
12. 12 Leo Dorr III 24.83a Birch Run
13. 10 Jacob Brownell 25.16a Frankenmuth
14. 10 Brandon Genwright II 25.51a Bridgeport
15. 12 Evan Bierlein 25.58a Essexville Garber
16. 9 Graham Campbell 26.02a PR Essexville Garber
17. 12 Alex Brouillet 26.03a PR Otisville LakeVille
18. 12 Jordan Waggoner 26.58a PR Caro
19. 12 Chris Lanoue 26.64a Otisville LakeVille
20. 12 Evan Hoard 27.24a Millington
21. 10 Kyle Kleinknecht 27.38a North Branch
22. 9 Johnathon Kayfes 28.90a Millington
9 Cedrick Brown DNS Bridgeport
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Austin Kerridge 51.08h PR Birch Run
2. 12 Micheal Crary 52.04h PR Frankenmuth
3. 12 Jacob Sansburn 52.47h PR Essexville Garber
4. 12 Terrance Matthews 53.10h PR Bridgeport
5. 10 Jack Shreve 54.53a PR Millington
6. 11 Ethan Casto 54.9h PR Birch Run
7. 12 Darrel Washington 55.00h Otisville LakeVille
8. 10 Kaden Kontranowski 55.20h Essexville Garber
8. 12 Nolan Hornbacher 55.21h Caro
10. 9 Seth Messing 56.46a Frankenmuth
11. 12 Evan Bierlein 57.50a PR Essexville Garber
12. 10 Seth Knutson 57.63a Birch Run
13. 11 Caleb Davis 58.35a North Branch
14. 9 Shiloh Kotch 58.61a Frankenmuth
15. 12 Alex Brouillet 59.58a Otisville LakeVille
16. 10 Kyle Kleinknecht 59.78a North Branch
17. 9 Cedrick Brown 59.86a Bridgeport
18. 9 Logan Vandecar 1:01.24a PR Caro
19. 12 Evan Hoard 1:01.53a Millington
20. 12 Hal Hudson 1:04.53a PR Caro
21. 9 Lucas Andrews 1:05.79a North Branch
22. 9 Johnathon Kayfes 1:06.25a Millington
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Josiah Morse 1:57.43a Essexville Garber
2. 10 Yami Albrecht 2:01.70a Caro
3. 10 Caleb Cotton 2:06.03a Caro
4. 12 Jack Lee 2:08.64a Frankenmuth
5. 12 Alex Benko 2:10.21a Frankenmuth
6. 12 Isaak Biddle 2:12.04a Frankenmuth
7. 11 Jacob Irwin 2:14.75a Birch Run
8. 11 Lonn Foley 2:17.46a Caro
9. 10 Ryan Grigg 2:18.21a PR Essexville Garber
10. 9 Spencer Murphy 2:18.65a North Branch
11. 12 Ivan Mutato 2:18.94a North Branch
12. 12 Juan Patron 2:19.72a Otisville LakeVille
13. 9 Logan Gutierrez 2:22.27a PR Millington
14. 9 Kevin Jerred 2:25.38a Birch Run
15. 10 Adam Wenzlick 2:25.40a Birch Run
16. 10 Roger Ivey 2:29.43a Bridgeport
17. 9 Zachary Chema 2:34.93a Otisville LakeVille
18. 9 Jacob Allmon 2:36.76a PR Otisville LakeVille
19. 12 Trevor Brandt 2:49.01a North Branch
9 Kori Wilson DNS Bridgeport
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Yami Albrecht 4:21.37a PR Caro
2. 12 Jacob Sansburn 4:44.84a Essexville Garber
3. 11 Josiah Morse 4:46.22a Essexville Garber
4. 10 Bryden Miller 4:51.67a Caro
5. 9 Wesley Beck 4:55.54a Frankenmuth
6. 10 Aaron Hulburt 5:01.60a Caro
7. 12 Andrew Yaworski 5:05.89a Essexville Garber
8. 12 Kaleb Bickel 5:15.74a North Branch
9. 12 Sam Stahlbaum 5:17.68a Frankenmuth
10. 10 Chris Mims 5:18.37a Otisville LakeVille
11. 11 Ethan Casto 5:21.28a Birch Run
12. 12 Juan Patron 5:21.88a PR Otisville LakeVille
13. 9 Jacob Allmon 5:25.96a PR Otisville LakeVille
14. 9 Nicholas Hyslop 5:26.91a Frankenmuth
15. 10 Dylan Castle 5:32.31a North Branch
16. 10 Andrew Revord 5:43.33a Millington
9 Kori Wilson DNS Bridgeport
12 Jordan Martinus DNS Birch Run
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Zak Drews 10:04.98a Caro
2. 12 Jordan Martinus 10:07.65a Birch Run
3. 10 Bryden Miller 10:30.68a Caro
4. 10 Aaron Hulburt 10:41.04a Caro
5. 9 Logan Gutierrez 10:51.66a Millington
6. 12 Andrew Yaworski 10:56.12a Essexville Garber
7. 10 Scott Nedoff 11:05.57a Frankenmuth
8. 11 Asher VanDell 11:15.33a Essexville Garber
9. 12 Kaleb Bickel 11:30.10a North Branch
10. 10 Dylan Castle 11:38.95a North Branch
11. 9 Landen Owczarzak 11:39.03a Essexville Garber
12. 9 Nicholas Hyslop 11:43.57a PR Frankenmuth
13. 11 Mateo Zuniga 11:54.31a Birch Run
14. 9 Jacob Allmon 12:06.23a Otisville LakeVille
15. 10 Chris Mims 12:15.42a Otisville LakeVille
16. 9 Skyler Wolverton 12:41.03a Birch Run
9 Wesley Beck DNS Frankenmuth
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Grant Bronner 15.64a Frankenmuth
2. 10 Nathan Furst 16.17a PR Caro
3. 10 Collin Reinert 16.57a PR Frankenmuth
4. 11 Michael Dalzell 16.74a Essexville Garber
5. 12 Shane Horton 16.82a PR Millington
6. 12 Quinn Sommer 17.49a Birch Run
7. 12 Eric Athey 17.65a Otisville LakeVille
8. 11 Luke Rutledge 17.69a PR North Branch
110m Hurdles - 39" Varsity - Prelims
PL YR Name Mark Team
1. 10 Nathan Furst 16.56a Caro
2. 12 Grant Bronner 16.71a Frankenmuth
3. 11 Michael Dalzell 16.82a Essexville Garber
4. 12 Shane Horton 16.92a Millington
5. 10 Collin Reinert 17.14a Frankenmuth
6. 12 Eric Athey 17.84a Otisville LakeVille
7. 12 Quinn Sommer 17.90a Birch Run
8. 11 Luke Rutledge 18.05a North Branch
9. 12 Jordan Waggoner 18.28a PR Caro
10. 9 X'Zvier Head 18.36a Bridgeport
11. 10 Lance Harnden 18.78a North Branch
12. 11 Anthony Harris 19.43a SR Frankenmuth
13. 12 Zack Parker 20.49a Essexville Garber
14. 11 Joe Hosler 20.52a Birch Run
15. 10 Noah Walther 20.56a PR Essexville Garber
16. 9 Jordan Mauk 20.70a North Branch
17. 10 Andrew Revord 20.72a PR Millington
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Grant Bronner 41.63a Frankenmuth
2. 10 Nathan Furst 42.10a PR Caro
3. 12 Shane Horton 43.26a Millington
4. 12 Tyler Gallegos 44.21a PR Essexville Garber
5. 10 Collin Reinert 44.31a Frankenmuth
6. 11 Michael Dalzell 44.51a Essexville Garber
7. 11 Luke Rutledge 44.71a PR North Branch
8. 11 Anthony Harris 45.54a PR Frankenmuth
9. 9 Jordan Mauk 46.57a North Branch
10. 12 Quinn Sommer 46.67a Birch Run
11. 12 Eric Athey 47.10a Otisville LakeVille
12. 11 Stephen Trinklein 47.39a Birch Run
13. 12 Zack Parker 47.72a PR Essexville Garber
14. 10 Ty Inches 48.28a PR Caro
15. 12 Jordan Waggoner 49.19a Caro
16. 11 Trevor Tyree 50.05a Birch Run
17. 10 Lance Harnden 50.39a North Branch
18. 10 Andrew Revord 51.06a Millington
9 Trevin Phillips DNS Caro
9 X'Zvier Head DNF Bridgeport
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Kyle Parvin 45.40a North Branch
2 Derrick Mushatt 45.82a Bridgeport
3 Hunter Schluckebier 45.86a Frankenmuth
4 Trevor Tyree 46.41a Birch Run
5 Keaton Zimmerman 46.55a Caro
6 Kody Wheeler 48.38a Otisville LakeVille
7 Jarrod Brown 50.93a Essexville Garber
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jared Davis 1:34.39a Frankenmuth
2 Avis Burrell 1:34.82a Bridgeport
3 Leo Dorr III 1:35.12a Birch Run
4 Keaton Zimmerman 1:36.35a Caro
5 Kyle Parvin 1:38.82a North Branch
6 Alex Brouillet 1:42.76a Otisville LakeVille
7 Evan Bierlein 1:43.29a Essexville Garber
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Kaden Kontranowski 3:31.55a Essexville Garber
2 Nolan Hornbacher 3:38.64a Caro
3 Jack Lee 3:41.16a Frankenmuth
4 Austin Kerridge 3:46.44a Birch Run
5 Alex Brouillet 3:57.22a Otisville LakeVille
6 Caleb Davis 3:57.44a North Branch
Terrance Matthews
Avis Burrell
Roger Ivey
Cedrick Brown DNS Bridgeport
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Caleb Cotton 8:29.32a Caro
2 Asher VanDell 8:35.54a Essexville Garber
3 Isaak Biddle 8:40.15a Frankenmuth
4 Austin Kerridge 8:50.40a Birch Run
5 Kyle Beatley 9:19.48a North Branch
6 Juan Patron 9:52.03a Otisville LakeVille
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Dan Stone 59-07.75 PR Frankenmuth
2. 12 Nathan Lambeth 44-07.00 Frankenmuth
3. 10 Nathan Stone 43-01.00 Frankenmuth
4. 11 Ryan Beatley 41-08.50 North Branch
5. 12 Lorenz Licudine 41-01.00 Caro
6. 12 Jarrod Brown 40-05.25 Essexville Garber
7. 11 Michael Dalzell 39-10.50 Essexville Garber
8. 12 Nick Lundquist 39-06.00 Otisville LakeVille
9. 12 Ben Selesky 38-05.00 Otisville LakeVille
10. 10 Ryan Giddings-Mitchell 37-06.00 Caro
11. 11 Steve Dinsmore 36-11.00 Caro
12. 12 Travis Miller 36-02.00 PR North Branch
13. 12 Logan Illig 35-06.25 Birch Run
14. 11 Jacob Garwick 34-11.00 Essexville Garber
15. 12 Ryan Ross 34-09.00 Otisville LakeVille
16. 12 Evan Hoard 33-11.75 PR Millington
17. 11 Gavin Mohr 33-11.50 North Branch
18. 11 Jack Bronner 31-04.75 Birch Run
19. 10 Brandon Genwright II 30-07.00 Bridgeport
20. 12 Zach Hare 29-01.00 Birch Run
21. 10 Edgar Buendia 27-07.00 Bridgeport
22. 9 Finnigan Drubin 21-11.00 Millington
12 Coreyon Chandler DNS Frankenmuth
10 Porter Fielder DNS North Branch
12 Shane Horton DNS Millington
11 Julian Stone DNS Essexville Garber
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Dan Stone 179-04 Frankenmuth
2. 12 Jarrod Brown 140-06 PR Essexville Garber
3. 12 Coreyon Chandler 126-05 PR Frankenmuth
4. 12 Lorenz Licudine 126-03 PR Caro
5. 12 Nathan Lambeth 125-02 Frankenmuth
6. 11 Michael Dalzell 119-09 Essexville Garber
7. 10 Kyle Severn 119-03 Caro
8. 11 Ryan Beatley 114-09 PR North Branch
9. 11 Jack Bronner 112-07 PR Birch Run
10. 11 Steve Dinsmore 109-05 SR Caro
11. 12 Shane Horton 109-00 PR Millington
12. 12 Ryan Ross 105-09 PR Otisville LakeVille
13. 12 Kaleb Bickel 103-08 North Branch
14. 12 Luke Miller 102-01 Birch Run
15. 12 Travis Miller 100-09 PR North Branch
16. 12 Nick Lundquist 98-07 Otisville LakeVille
17. 12 Ben Selesky 94-02 Otisville LakeVille
18. 10 Carter Neering 84-11 Essexville Garber
19. 10 Edgar Buendia 80-03 Bridgeport
20. 9 Finnigan Drubin 67-00 PR Millington
10 Nathan Stone DNS Frankenmuth
9 Connor Reames DNS Essexville Garber
12 Evan Hoard DNS Millington
10 Porter Fielder DNS North Branch
12 Logan Illig DNS Birch Run
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Grant Bronner 6-00.00 Frankenmuth
2. 9 Trevin Phillips 6-00.00 Caro
3. 12 Micheal Crary 5-10.00 Frankenmuth
4. 10 Collin Reinert 5-10.00 SR Frankenmuth
5. 12 Kyle Beatley 5-06.00 North Branch
6. 12 Quinn Sommer 5-06.00 Birch Run
7. 10 Lance Harnden 5-04.00 North Branch
8. 11 Joe Hosler 5-04.00 Birch Run
9. 12 Tyler Gallegos 5-00.00 Essexville Garber
9 Seth Messing DNS Frankenmuth
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Trent Naragon 12-00.00 Birch Run
2. 10 Ty Inches 11-00.00 PR Caro
3. 11 William Schoenow 11-00.00 PR Frankenmuth
4. 11 Zach Dunkley 11-00.00 PR Otisville LakeVille
5. 11 Sean Reider 11-00.00 PR Frankenmuth
6. 11 Mason Breece 10-00.00 Birch Run
7. 12 Quinn Sommer 9-06.00 Birch Run
8. 11 Cameron Lambeth 9-00.00 Frankenmuth
12 Zack Parker NH Essexville Garber
12 Kyle Naragon DNS Birch Run
9 Spencer Murphy NH North Branch
9 Logan Will NH North Branch
11 Alex Pressler DNS Frankenmuth
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Miles McFarland 20-09.50 PR Essexville Garber
2. 12 Nolan Hornbacher 20-06.00 PR Caro
3. 12 Darrel Washington 19-07.50 Otisville LakeVille
4. 11 Hunter Schluckebier 18-07.00 SR Frankenmuth
5. 9 Seth Messing 18-02.00 PR Frankenmuth
6. 10 Ryan Grigg 18-02.00 PR Essexville Garber
7. 10 Jack Shreve 18-01.00 Millington
8. 10 Trent Naragon 17-10.00 Birch Run
9. 10 Caleb Graves 17-08.00 Caro
10. 12 Trayvel Illikman 17-01.50 Birch Run
11. 11 Luke Rutledge 17-00.00 North Branch
12. 9 Corey Thompson 16-10.00 Frankenmuth
13. 9 Trevin Phillips 16-09.00 Caro
14. 10 Andrew Revord 16-07.00 PR Millington
15. 9 Keegan Kinsella 16-06.50 Essexville Garber
16. 10 Roger Ivey 16-04.00 Bridgeport
17. 10 Kyle Kleinknecht 16-01.00 North Branch
18. 11 Caleb Davis 15-00.00 North Branch
19. 9 Finnigan Drubin 13-06.00 Millington
9 X'Zvier Head DNS Bridgeport
10 Jacob Brownell DNS Frankenmuth
10 Lance Harnden DNS North Branch
12 Kyle Naragon DNS Birch Run
Womens Results
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Payten Williams 13.11a Bridgeport
2. 12 Alandra Colman 13.36a Millington
3. 9 Hayleigh Atkin 13.37a Frankenmuth
4. 9 Heather Atkin 13.62a Frankenmuth
5. 12 olivia Fike 13.68a North Branch
6. 12 Kassidy Gruno 13.79a Birch Run
7. 9 Jordan Wilson 13.81a North Branch
8. 9 Amanda Martin 14.45a Essexville Garber
100 Meters Varsity - Prelims
PL YR Name Mark Team
1. 10 Payten Williams 13.15a Bridgeport
2. 12 Alandra Colman 13.22a Millington
3. 9 Hayleigh Atkin 13.34a Frankenmuth
4. 9 Heather Atkin 13.43a Frankenmuth
5. 12 Kassidy Gruno 13.56a Birch Run
6. 9 Jordan Wilson 13.58a North Branch
7. 12 olivia Fike 13.59a North Branch
8. 9 Amanda Martin 13.92a Essexville Garber
9. 9 Hallie Hornbacher 13.97a Caro
10. 11 Adalee Beller 14.00a Frankenmuth
11. 9 Emily Fuerst 14.17a Caro
12. 12 Jazzlyn Hollis 14.45a Essexville Garber
13. 10 Hayden Fitzgerald 14.53a Birch Run
14. 12 Madison Zielinski 14.64a Essexville Garber
15. 11 Nyah White 14.81a Bridgeport
16. 10 Olivia Schell 14.86a Millington
17. 9 Natalie Oakwood 15.10a Millington
18. 12 Maegan Clark 15.14a Otisville LakeVille
19. 10 Faith Kotur 15.17a North Branch
20. 9 Mina Whitehead 15.50a Otisville LakeVille
21. 9 Mekenna Geiger 15.75a Caro
22. 12 Taylor Granger 17.85a PR Otisville LakeVille
11 Marnesha Townsend DNS Bridgeport
9 Brandi Hickey DNS Millington
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Payten Williams 25.77a Bridgeport
2. 12 Victoria Kirkwood 26.17a North Branch
3. 12 Alandra Colman 26.86a Millington
4. 9 Hayleigh Atkin 27.26a Frankenmuth
5. 10 Alexa Cross 27.53a Frankenmuth
6. 9 Heather Atkin 27.96a Frankenmuth
7. 12 Nikol Hlouskova 28.10a Birch Run
8. 9 Jordan Wilson 29.06a North Branch
200 Meters Varsity - Prelims
PL YR Name Mark Team
1. 12 Victoria Kirkwood 25.95a PR North Branch
2. 12 Alandra Colman 26.28a PR Millington
3. 10 Payten Williams 26.92a Bridgeport
4. 9 Hayleigh Atkin 27.00a PR Frankenmuth
5. 9 Heather Atkin 27.36a Frankenmuth
6. 10 Alexa Cross 27.71a Frankenmuth
7. 9 Jordan Wilson 27.94a PR North Branch
8. 12 Nikol Hlouskova 28.01a PR Birch Run
9. 12 Marissa Rockett 28.15a Bridgeport
10. 9 Amanda Martin 29.19a PR Essexville Garber
11. 9 Emily Fuerst 29.34a Caro
12. 9 Jenna McKnight 29.90a Essexville Garber
13. 12 Madison Zielinski 30.23a Essexville Garber
14. 12 Jewell Colley 30.33a Otisville LakeVille
15. 10 Faith Kotur 30.67a PR North Branch
16. 10 Hayden Fitzgerald 30.82a Birch Run
17. 9 Brandi Hickey 31.49a Millington
18. 12 Maegan Clark 32.06a Otisville LakeVille
19. 9 Mekenna Geiger 32.32a PR Caro
20. 10 Laken Kukla 32.80a PR Caro
11 Kendall Wilson DNS North Branch
11 Marnesha Townsend DNS Bridgeport
11 Jacklyn Clyde DNS Birch Run
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Victoria Kirkwood 1:00.62a North Branch
2. 12 Alandra Colman 1:01.29a PR Millington
3. 12 Jewell Colley 1:04.28a Otisville LakeVille
4. 9 Courtney Palmer 1:06.11a Frankenmuth
5. 12 Ella Weidner 1:06.20a Essexville Garber
6. 10 Jimi Tate 1:06.60a Birch Run
7. 9 Jordan Wilson 1:07.46a North Branch
8. 10 Sabrina Jarbou 1:08.30a Birch Run
9. 10 Marisol Reyes 1:08.33a SR Caro
10. 10 Halia Andrews 1:08.47a Frankenmuth
11. 12 Marlee Bromberg 1:09.10a Essexville Garber
12. 12 Ericka White 1:09.64a Millington
13. 11 Elizabeth Bertram 1:10.40a SR North Branch
14. 12 Olivia Simmonds 1:11.80a Otisville LakeVille
15. 9 Zoie Kern 1:11.95a Frankenmuth
16. 9 Claudia Sharp 1:19.61a Essexville Garber
17. 10 Haley Mueller 1:27.50a Bridgeport
9 Aaliyah Bailey DNS Bridgeport
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Carissa Schurr 2:24.51a Frankenmuth
2. 12 Heather Czarnecki 2:27.53a North Branch
3. 12 Jenna Jeczmionka 2:28.54a SR Essexville Garber
4. 12 Autumn Gentner 2:32.94a PR Frankenmuth
5. 12 Eva Chmielewski 2:37.58a Otisville LakeVille
6. 10 Lulu Karney 2:41.32a Frankenmuth
7. 9 Sarah Miller 2:43.39a Birch Run
8. 12 Haley Trickey 2:44.91a Millington
9. 10 Ellie Klein 2:46.16a PR Essexville Garber
10. 12 Kaila Gormley 2:47.34a SR North Branch
11. 9 Regan Mayo 2:47.81a Birch Run
12. 10 Delaney Kropp 2:48.43a PR North Branch
13. 11 Sydney Olmstead 2:51.28a Millington
14. 10 Emma Gabriel 2:51.95a PR Birch Run
15. 12 Grace Branding 2:58.71a Caro
16. 12 Kaylee Jaksa 3:08.37a Otisville LakeVille
17. 9 Ali Swenor 3:22.17a Caro
10 Lauren Pfleghaar DNS Essexville Garber
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Heather Czarnecki 5:16.96a North Branch
2. 11 Hannah Loucks 5:25.15a Frankenmuth
3. 12 Jenna Jeczmionka 5:28.83a Essexville Garber
4. 11 Kailyn Allmon 5:34.96a Otisville LakeVille
5. 10 Caitlyn Rogers 5:50.41a PR North Branch
6. 9 Samantha Rapson 5:55.04a Frankenmuth
7. 12 Eva Chmielewski 6:00.04a SR Otisville LakeVille
8. 9 Raegan Ball 6:13.01a Caro
9. 12 Haley Trickey 6:19.09a Millington
10. 9 Gabrielle McCulloch 6:20.50a PR Essexville Garber
11. 10 Emma Gabriel 6:22.50a Birch Run
12. 10 Gabby Harris 6:38.90a Frankenmuth
13. 12 Grace Branding 6:45.28a SR Caro
14. 12 Marissa Richard 6:49.80a Otisville LakeVille
15. 9 Emma Lobodzinski 7:02.19a PR Essexville Garber
16. 9 Catherine Anger 7:18.29a PR Caro
10 Selena Nellenbach DNS North Branch
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Hannah Loucks 11:54.41a Frankenmuth
2. 11 Kailyn Allmon 12:35.88a Otisville LakeVille
3. 10 Caitlyn Rogers 12:39.10a PR North Branch
4. 9 Samantha Rapson 13:07.34a Frankenmuth
5. 9 Alyssa Abke 13:21.51a Frankenmuth
6. 9 Lidia Chapelo 13:35.02a Caro
7. 9 Raegan Ball 13:36.16a PR Caro
8. 10 Alis Shrestha 13:52.43a Essexville Garber
9. 12 Marissa Richard 14:13.49a Otisville LakeVille
10. 9 Gabrielle McCulloch 14:24.21a Essexville Garber
11. 10 Cloye Schram 14:33.58a North Branch
12. 9 Kassidy Natzel 15:34.08a PR Birch Run
13. 9 Catherine Anger 15:45.67a Caro
9 Natelle Vantol DNS Essexville Garber
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Jamie Kirkwood 17.41a North Branch
2. 11 Faythe Bergman 17.46a Frankenmuth
3. 10 Jade Andrzejewski 17.53a PR North Branch
4. 12 Megan Ihrig 17.99a Frankenmuth
5. 10 Natalie Clark 18.16a Frankenmuth
6. 9 Jenna McKnight 18.23a Essexville Garber
7. 12 Leigha Hueman 18.41a Millington
8. 12 Cristina Garcia 18.54a PR Birch Run
100m Hurdles - 33" Varsity - Prelims
PL YR Name Mark Team
1. 11 Faythe Bergman 17.60a Frankenmuth
3. 10 Jade Andrzejewski 17.61a North Branch
2. 12 Megan Ihrig 18.06a Frankenmuth
4. 10 Jamie Kirkwood 18.06a North Branch
5. 10 Natalie Clark 18.29a Frankenmuth
6. 12 Leigha Hueman 18.38a Millington
7. 9 Jenna McKnight 18.61a Essexville Garber
8. 12 Cristina Garcia 18.99a Birch Run
9. 12 Hanne Dahlmann 19.63a PR Otisville LakeVille
10. 10 Brianna Corrion 19.87a Caro
11. 11 Maria Holbrook 20.01a Caro
12. 9 Sophia Wittbrodt 20.22a Essexville Garber
13. 10 Laken Kukla 20.76a Caro
14. 10 Cloe Wolverton 21.21a Birch Run
9 Zoe Traver DNS Otisville LakeVille
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Jade Andrzejewski 48.77a PR North Branch
2. 9 Hallie Hornbacher 49.91a PR Caro
3. 11 Faythe Bergman 51.68a PR Frankenmuth
4. 10 Jamie Kirkwood 51.98a North Branch
5. 12 Megan Ihrig 53.10a Frankenmuth
6. 12 Hanne Dahlmann 54.43a PR Otisville LakeVille
7. 9 Angela Lemmon 54.46a Caro
8. 10 Natalie Clark 54.84a PR Frankenmuth
9. 9 Sophia Wittbrodt 59.66a Essexville Garber
10. 10 Brianna Corrion 1:00.42a Caro
11. 10 Cloe Wolverton 1:01.04a Birch Run
9 Zoe Traver DNS Otisville LakeVille
9 Christine Styles DNS Millington
9 Rose Thomas DNS Bridgeport
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Heather Atkin 52.34a Frankenmuth
2 Jacklyn Clyde 52.89a Birch Run
3 Chanelle Jones 53.47a North Branch
4 Madison Zielinski 56.68a Essexville Garber
5 Emily Fuerst 57.56a Caro
6 Nicole Gill 58.34a Otisville LakeVille
7 Olivia Schell 58.90a Millington
Maddalena Furia Bonanomi
Nyah White
Payten Williams
Marissa Rockett DNS Bridgeport
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jade Andrzejewski 1:48.63a North Branch
2 Hayleigh Atkin 1:52.66a Frankenmuth
3 Jacklyn Clyde 1:53.56a Birch Run
4 Emily Fuerst 1:59.10a Caro
5 Madison Zielinski 1:59.49a Essexville Garber
6 Ericka White 2:02.68a Millington
7 Maegan Clark 2:03.42a Otisville LakeVille
Maddalena Furia Bonanomi
Aaliyah Bailey
Marissa Rockett
Payten Williams DNS Bridgeport
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Courtney Palmer 4:13.63a Frankenmuth
2 Jade Andrzejewski 4:24.62a North Branch
3 Sabrina Jarbou 4:28.50a Birch Run
4 Molly Anderson 4:31.53a Essexville Garber
5 Eva Chmielewski 4:37.06a Otisville LakeVille
6 Leigha Hueman 4:56.92a Millington
7 Raegan Ball 5:09.22a Caro
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Hannah Loucks 10:09.13a Frankenmuth
2 Ashlee Chema 10:33.30a Otisville LakeVille
3 Heather Czarnecki 10:41.69a North Branch
4 Molly Anderson 10:46.30a Essexville Garber
5 Sarah Miller 10:52.46a Birch Run
6 Raegan Ball 11:26.36a Caro
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Sheridan Dinsmore 35-07.00 Caro
2. 10 Mackenzie DeLong 31-08.00 North Branch
3. 11 Morgan Gilliam 30-11.00 Birch Run
4. 12 Alyssa Closen 30-05.00 PR Essexville Garber
5. 12 Leigha Hueman 29-08.00 Millington
6. 11 Corinne Schmaltz 29-07.00 Caro
7. 11 Kayla Trice 28-10.00 Bridgeport
8. 11 Kenzie Harmon 28-09.00 Frankenmuth
9. 11 Gabby Sergent 28-00.00 Millington
10. 10 Ashley Cook 27-11.00 Birch Run
11. 12 Kylee Reinert 27-06.00 Frankenmuth
12. 10 Emma Toporski 26-11.00 PR Birch Run
13. 12 Samantha Tedesco 26-07.50 North Branch
14. 11 Jordyn Foret 26-05.00 Essexville Garber
15. 12 Claudia Albrecht 26-04.00 North Branch
16. 12 Jazzlyn Hollis 25-09.50 Essexville Garber
17. 11 Shelby Clark 24-06.25 PR Caro
18. 9 Rose Thomas 24-00.00 PR Bridgeport
19. 9 Jessica Vesterfelt 22-06.50 Frankenmuth
20. 12 Allie Richard 22-00.50 Otisville LakeVille
21. 9 Natalie Gillies 21-07.00 Otisville LakeVille
9 Claudia Sharp DNS Essexville Garber
12 Lidia Vesterfelt DNS Frankenmuth
11 Nicole Baker DNS Millington
12 Anna Stone DNS North Branch
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Sheridan Dinsmore 113-06 PR Caro
2. 11 Jordyn Foret 101-04 Essexville Garber
3. 11 Kenzie Harmon 99-10 Frankenmuth
4. 11 Morgan Gilliam 99-04 PR Birch Run
5. 10 Mackenzie DeLong 98-04 PR North Branch
6. 11 Corinne Schmaltz 95-08 Caro
7. 12 Lidia Vesterfelt 92-01 PR Frankenmuth
8. 11 Gabby Sergent 91-02 Millington
9. 12 Leigha Hueman 90-08 PR Millington
10. 12 Kylee Reinert 86-10 Frankenmuth
11. 12 Claudia Albrecht 84-05 North Branch
12. 12 Alyssa Closen 81-00 Essexville Garber
13. 11 Shelby Clark 79-02 PR Caro
14. 11 Kayla Trice 74-08 PR Bridgeport
15. 10 Emma Toporski 73-10 Birch Run
16. 12 Samantha Tedesco 72-05 North Branch
17. 10 Jillian Flippin 71-08 PR Essexville Garber
18. 10 Cloe Wolverton 57-02 Birch Run
19. 9 Rose Thomas 55-01 PR Bridgeport
20. 9 Natalie Gillies 51-03 Otisville LakeVille
21. 12 Allie Richard 48-00 Otisville LakeVille
12 Jazzlyn Hollis DNS Essexville Garber
10 Ashley Cook DNS Birch Run
9 Jessica Vesterfelt DNS Frankenmuth
9 Alyssa Smith DNS North Branch
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Hannah Hall 5-04.00 Millington
2. 12 Kaila Gormley 5-02.00 North Branch
3. 12 Marlee Bromberg 4-10.00 Essexville Garber
4. 11 Elizabeth Bertram 4-08.00 North Branch
5. 10 Sydney Gormley 4-06.00 North Branch
5. 10 Sabrina Jarbou 4-06.00 Birch Run
7. 11 Olivia Schmitt 4-04.00 Frankenmuth
8. 12 Cristina Garcia 4-02.00 Birch Run
9. 12 Carmen Merchante 4-02.00 Birch Run
9. 12 Hannah Landosky 4-02.00 Essexville Garber
10 Katie List DNS Essexville Garber
12 Taylor Granger NH Otisville LakeVille
10 Adyson Bryce DNS Frankenmuth
12 Jaclyn Komar NH Otisville LakeVille
9 Caylin Thygsen DNS Otisville LakeVille
10 Jasmyn McCrumb DNS Caro
9 Maya Sears DNS Frankenmuth
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Hallie Hornbacher 8-06.00 Caro
2. 12 Megan Ihrig 8-06.00 Frankenmuth
3. 12 Sara Aldrich 7-06.00 Frankenmuth
4. 12 Chanelle Jones 7-00.00 PR North Branch
4. 10 Mackenzie DeLong 7-00.00 PR North Branch
4. 12 Carmen Merchante 7-00.00 Birch Run
7. 12 Hannah Landosky 7-00.00 Essexville Garber
8. 11 Ava Moore 6-06.00 PR Birch Run
12 Kate Guzowski DNS Otisville LakeVille
9 Lidia Chapelo DNS Caro
9 Zoie Kern DNS Frankenmuth
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Sydney Fifeld 16-00.25 PR North Branch
2. 12 Kassidy Gruno 15-10.75 Birch Run
3. 12 Alandra Colman 15-09.00 PR Millington
4. 10 Jamie Kirkwood 15-08.75 North Branch
5. 9 Hallie Hornbacher 15-03.00 Caro
6. 11 Grace Kaiser 14-11.75 Frankenmuth
7. 12 Cristina Garcia 14-11.50 PR Birch Run
8. 10 Mackenzie DeLong 14-09.25 PR North Branch
9. 10 Abigail Yaworski 14-09.25 PR Essexville Garber
10. 9 Courtney Palmer 14-06.75 Frankenmuth
11. 11 Sydney Olmstead 13-09.75 Millington
12. 9 Rose Thomas 13-05.00 PR Bridgeport
13. 12 Sara Aldrich 13-04.00 Frankenmuth
14. 9 Jenna McKnight 13-03.75 Essexville Garber
15. 10 Brianna Corrion 13-01.00 PR Caro
16. 12 Nicole Gill 13-00.25 SR Otisville LakeVille
17. 9 Natalie Oakwood 12-08.00 Millington
18. 10 Laken Kukla 12-04.25 Caro
19. 9 Mina Whitehead 11-08.25 Otisville LakeVille
20. 12 Jaclyn Komar 11-08.00 Otisville LakeVille
9 Chloe McConnell DNS North Branch
9 Isabel Schmitt DNS Frankenmuth
9 Keelan Bromberg DNS Essexville Garber
10 Olivia Schell DNS Millington
10 Molly Anderson DNS Essexville Garber
11 Ava Moore DNS Birch Run