Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Marco Williams 12 Roseville 11.78
2 Anton Washington 11 Roseville 12.05
3 Bret Easter 12 Marysville 12.31
4 Brendan Sluchak Roseville 12.67
5 Martez Jolly 11 Roseville 13.00
6 Kyle Penn 10 Roseville 13.08
7 Cameron Toles 9 Marysville 13.35
8 Aiden Osmer 9 Marysville 13.51
9 Corey Cobb 9 Roseville 13.53
Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Cody Cain 11 Marysville 24.80
2 Martez Jolly 11 Roseville 25.13
3 Lamarcus Lee 12 Marysville 25.21
4 Bret Easter 12 Marysville 25.38
5 Anton Washington 11 Roseville 25.50
6 Darron Lattimore 11 Roseville 26.07
7 Jamel Burnett-Gregory 10 Roseville 27.55
8 Aiden Osmer 9 Marysville 28.29
9 Corey Cobb 9 Roseville 29.72
10 Arvant Mitchell 9 Roseville 33.01
Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Cody Cain 11 Marysville 55.41
2 Darron Lattimore 11 Roseville 59.58
3 Jeremiah Bell 11 Roseville 1:02.57
4 Theofanis Pozios 10 Marysville 1:03.50
5 Leonard Curry 10 Roseville 1:03.62
Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Evan Woodard 12 Marysville 2:01.20
2 Benjamin Sylvia 10 Marysville 2:24.50
3 Griffin Sibilla 10 Marysville 2:36.23
Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Brock DenUyl 11 Marysville 5:10.06
2 Corbin Delor 11 Marysville 5:20.04
3 Benjamin Sylvia 10 Marysville 5:28.15
4 Griffin Sibilla 10 Marysville 5:29.07
5 Lance Kowalski 10 Marysville 5:29.95
6 Austin Burnett 11 Roseville 6:12.17
Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Corbin Delor 11 Marysville 11:15.24
2 Lance Kowalski 10 Marysville 11:25.47
3 Austin Burnett 11 Roseville 13:23.35
Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 John Kerschenheiter 12 Marysville 17.96
2 Mike Pitzo 11 Marysville 19.48
3 Elijabeth Baker 10 Roseville 20.72
4 Samuel Tarver 11 Roseville 21.21
Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 John Kerschenheiter 12 Marysville 45.1h
2 Samuel Tarver 11 Roseville 46.2h
3 Calvin Gwisdala 10 Marysville 47.4h
4 Mike Pitzo 11 Marysville 48.5h
5 Elijabeth Baker 10 Roseville 51.9h
6 Levy Bryant 9 Roseville 55.4h
7 Ayres Hollins 9 Roseville 59.3h
Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Roseville 48.21
Nacael GoinsMarco WilliamsBenjamin TyeAnton Washington
2 Marysville 50.03
Cameron TolesLamarcus LeeDalton SargentBret Easter
3 Roseville 50.06
Jamel Burnett-GregoryJacob PennAyres HollinsKyle Penn
Varsity Boys 4x200m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Marysville 1:41.32
Cody CainLamarcus LeeCameron TolesEvan Woodard
2 Roseville 1:44.16
Samuel TarverJacob PennBenjamin TyeKyle Penn
Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Marysville 3:51.17
Cody CainJohn KerschenheiterCalvin GwisdalaEvan Woodard
2 Roseville 4:26.00
Jacob PennJeremiah BellAyres HollinsDarron Lattimore
Varsity Boys 4x800m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Marysville 9:38.26
Brock DenUylBenjamin SylviaGriffin SibillaTheofanis Pozios
Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Marco Williams 12 Roseville 43-04.00
2 Tyler Simpson 10 Marysville 41-07.00
3 Dalton Sargent 11 Marysville 39-09.00
4 Malachi Clark 9 Roseville 39-08.00
5 Hayden Holdberg 12 Marysville 36-03.00
6 Makhi Brand 10 Roseville 28-11.00
Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 D'Marco Singleton 12 Marysville 129-09
2 Hayden Holdberg 12 Marysville 112-01
3 Dalton Sargent 11 Marysville 107-02
4 Marsel Halilej 11 Marysville 103-00
5 Tyler Simpson 10 Marysville 97-05
6 Jadrien Sustani-Gray 10 Roseville 83-09
7 Malachi Clark 9 Roseville 72-03
8 Makhi Brand 10 Roseville 54-05
Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Samuel Tarver 11 Roseville 5-06.00
Bret Easter 12 Marysville NH
Calvin Gwisdala 10 Marysville NH
Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
Cameron Toles 9 Marysville NH
Calvin Gwisdala 10 Marysville NH
Brock DenUyl 11 Marysville NH
Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 John Kerschenheiter 12 Marysville 18-02.50
1 Marco Williams 12 Roseville 18-02.50
3 D'Marco Singleton 12 Marysville 17-08.50
4 Anton Washington 11 Roseville 16-11.00
5 Leonard Curry 10 Roseville 16-10.25
6 Levy Bryant 9 Roseville 15-05.25
7 Corey Cobb 9 Roseville 14-01.00
Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jalenn Lindsay 12 Roseville 13.42
2 Saniah Love 10 Roseville 13.84
3 Ashley Utter 11 Marysville 13.93
4 Mattie Cummins 10 Marysville 14.32
5 Raenna Pirie 11 Marysville 14.37
6 Delaney Chapman 11 Marysville 15.11
7 Grace Patterson 10 Roseville 15.84
8 Cecila Stephens 9 Marysville 16.55
Armani O'Rear 12 Roseville NT
Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ashley Utter 11 Marysville 29.38
2 Kaliyah Favors 11 Roseville 29.55
3 Julia Coha 12 Marysville 30.43
4 Mattie Cummins 10 Marysville 30.59
5 Raenna Pirie 11 Marysville 31.18
6 Anysha Ross 11 Roseville 31.58
7 Delaney Chapman 11 Marysville 32.13
8 Carlee Woolum 9 Marysville 32.44
9 Torey Chapman 9 Marysville 33.44
10 Rayna Powers 9 Marysville 35.70
Abby McBride 11 Marysville NT
Cecila Stephens 9 Marysville NT
Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Reese Powers 11 Marysville 1:01.65
2 Lauren Wilson 11 Marysville 1:07.99
3 Julia Coha 12 Marysville 1:08.82
4 Allysse Berger 10 Marysville 1:09.31
5 Jordyn Deitsch 11 Marysville 1:13.03
6 Carlee Woolum 9 Marysville 1:14.39
7 Torey Chapman 9 Marysville 1:16.08
8 Ella Deshon 9 Marysville 1:20.07
Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Reese Powers 11 Marysville 2:31.43
2 Hannah Fisher 11 Marysville 2:35.86
3 Josie Awe 12 Marysville 2:45.02
Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Hannah Fisher 11 Marysville 5:36.15
2 Kaylee Smith 11 Marysville 5:45.24
3 Riley DenUyl 10 Marysville 6:11.02
4 Dylann Fair 11 Marysville 6:36.51
5 Emilee Smith 11 Marysville 6:48.35
Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Riley DenUyl 10 Marysville 13:32.92
2 Dylann Fair 11 Marysville 14:50.95
3 Emilee Smith 11 Marysville 14:50.99
Lillie Parker 10 Roseville NT
Antoinette Forlini 10 Roseville NT
Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sydney Hilgendorf 11 Marysville 19.17
2 Callie Goulette 10 Marysville 20.66
3 Madison Taylor 11 Marysville 20.79
4 Michira Krisel 12 Roseville 24.01
Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Sydney Hilgendorf 11 Marysville 54.24
2 Callie Goulette 10 Marysville 56.78
3 Abby McBride 11 Marysville 57.98
4 Michira Krisel 12 Roseville 1:14.23
Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Roseville 56.00
Saniah LoveKaliyah FavorsAnysha RossJalenn Lindsay
2 Marysville 57.28
Mattie CumminsMadison TaylorAbby McBrideAshley Utter
3 Roseville 1:20.51
Anna Marie AllardPrecious LyonsZoey SmithMyrakle Duren
Varsity Girls 4x200m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Roseville 1:59.38
Saniah LoveKaliyah FavorsAnysha RossJalenn Lindsay
2 Marysville 2:04.53
Julia CohaAllysse BergerCarlee WoolumGracie Fogarty
Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Marysville 4:31.85
Lauren WilsonHannah FisherAllysse BergerReese Powers
Varsity Girls 4x800m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Marysville 11:26.80
Kaylee SmithEmilee SmithDylann FairJosie Awe
Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Janae Hudson 9 Marysville 34-05.00
2 Grace Kryscynski 10 Marysville 29-04.00
3 Alayna Simpson 12 Marysville 27-03.00
4 Precious Lyons 10 Roseville 26-07.00
5 Myrakle Duren 12 Roseville 23-07.00
6 Jordan VanHouteghen 12 Marysville 22-04.00
7 Anna Marie Allard 11 Roseville 19-08.00
8 Zoey Smith 11 Roseville 16-02.00
Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Janae Hudson 9 Marysville 89-08
2 Alayna Simpson 12 Marysville 72-03
3 Myrakle Duren 12 Roseville 70-09
4 Precious Lyons 10 Roseville 68-00
5 Grace Kryscynski 10 Marysville 56-08
6 Anna Marie Allard 11 Roseville 53-08
7 Zoey Smith 11 Roseville 49-05
8 Jordan VanHouteghen 12 Marysville 48-10
Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Rayna Powers 9 Marysville 4-09.00
2 Grace Patterson 10 Roseville 4-06.00
2 Gracie Fogarty 11 Marysville 4-06.00
4 Kaliyah Favors 11 Roseville 4-03.00
5 Ella Deshon 9 Marysville 4-00.00
Anysha Ross 11 Roseville NH
Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kelsey Ureel 12 Marysville 7-06.01
2 Kaylee Smith 11 Marysville 7-06.00
3 Callie Goulette 10 Marysville 7-00.01
4 Lauren Wilson 11 Marysville 7-00.00
5 Jordyn Deitsch 11 Marysville 6-06.00
6 Raenna Pirie 11 Marysville 6-00.00
Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Ashley Utter 11 Marysville 14-10.75
2 Sydney Hilgendorf 11 Marysville 14-03.25
3 Madison Taylor 11 Marysville 13-09.00
4 Jalenn Lindsay 12 Roseville 13-07.00
5 Saniah Love 10 Roseville 12-10.00
6 Cecila Stephens 9 Marysville 10-04.00