Womens 3,000 Meters Middle School Team Scores
=========================================================
Team Score
=========================================================
1 Mason County Eastern 25
2 Bear Lake 30
Womens 3,000 Meters Middle School Results
=====================================================================
Athlete Yr Team Mark
=====================================================================
1 Olivia Wing 11 Mason County Eastern 13:35.62
2 Callie Sinke 7 Bear Lake 13:46.42
3 Addy Zeller 8 Bear Lake 13:59.58
4 Brailyn Johnson 8 Mason County Eastern 14:20.42
5 Addison Malburg 8 Mason County Eastern 15:16.61
6 Melodie Hulinek 7 Bear Lake 15:41.36
7 Aubrey Myers 7 Mason County Eastern 16:21.27
8 Ava Skocelas Brown 8 MCE 16:24.72
9 Zakia Wagoner 6 Bear Lake 16:56.03
10 Peyton Buckner 7 Bear Lake 16:56.30
11 Isabella Card 7 Bear Lake 17:15.44
12 Gabriela Berumen 6 Walkerville 17:35.80
13 Paige Roman 7 Crossroads 17:47.97
14 Gabriella Radtke 8 Marion 17:59.69
15 Tessa Rutherford 6 Bear Lake 18:02.23
16 Bailey Lutz 6 Bear Lake 18:02.48
17 Maxine Witherspoon 7 Crossroads 18:18.42
18 Katelyn Freiny 8 Marion 18:27.57
19 Bryanna Hasenbank 8 Mason County Eastern 18:29.73
20 Anna McKeough 6 Bear Lake 18:33.99
21 Alexus Brummett 10 Mason County Eastern 19:06.81
22 Jacelyn Howes 7 Mason County Eastern 20:13.34
23 Aubri Uber 8 Marion 20:14.97
24 Ana Latoski 6 Marion 20:17.82
25 Norah Myers 6 Brethren 20:18.49
26 Allie Fatura 8 Pentwater 22:03.19
27 Janie Hasil 6 Pentwater 26:01.47
28 Grace Riggs 6 Walkerville 26:36.87
Mens 3,000 Meters Middle School Results
=====================================================================
Athlete Yr Team Mark
=====================================================================
1 Ty Redman 8 Mesick 11:10.24
2 Kyle Redman 8 Mesick 11:24.47
3 Milo Shoup 8 Mason County Eastern 12:12.73
4 Jackson Abraham 8 Mesick 12:51.40
5 Lance Niedzielski 7 Mason County Eastern 13:28.41
6 Afton Shoup 8 Mason County Eastern 13:33.47
7 Nolan Koscinski 7 Bear Lake 13:44.73
8 Gunnar Hallett 8 Mesick 13:53.74
9 Jude Flaherty 7 Brethren 14:24.14
10 Kaiden Collins Hamilton 7 Pentwater 14:43.38
11 Mason Howell 8 Marion 14:43.85
12 Ben Roberson 7 Pentwater 15:53.80
13 Englebrecht Tyler 6 Mason County Eastern 16:14.24
14 Kelvin Butler 8 Marion 16:17.80
15 Isiah Peterson 8 Marion 16:20.91
16 Trent Hawke 8 Mason County Eastern 16:46.62
17 Alex Kastl 7 Mesick 16:54.57
18 Charlie Porter 6 Walkerville 18:26.24
19 Ronin Breitner 8 Bear Lake 18:28.23
20 Keegan Ensign 7 Bear Lake 18:58.10
21 Cole Euwema 6 Marion 19:30.00
22 Jimmy Kolehmainen 6 Bear Lake 19:38.47
23 Isidro Andres 6 Bear Lake 19:38.74
24 Logan Simerson 8 Mesick 19:47.17
25 Mason Pfister 8 Mesick 20:18.02